Головна » Інше » ТРК «УТ-Захід» викинула з ефіру комунальну телекомпанію «Львів-ТБ»

ТРК «УТ-Захід» викинула з ефіру комунальну телекомпанію «Львів-ТБ»

Програми комунальної телекомпанії Львівської облради «Львів-ТБ» декілька днів поспіль не виходять в ефір. 

Як повідомив заступник голови облради Петро Колодій, сигнал ТК не передається на передавачі.

Телерадіокомпанія «УТ-Захід», яка орендує центральну апаратну Львівської ОДТРК, припинила подачу сигналу «Львів-ТБ» через борги.

«Львів-ТБ» заборгувала «УТ-Захід» понад 50 тис. гривень.

За словами Колодія, таким чином «УТ-Захід» порушила угоду.

«Вони [«УТ-Захід»] порушили угоду, тому що в пункті 4.2 чітко сказано про те, що відключення може відбутися тільки у тому випадку, якщо після отримання акту виконаних робіт упродовж 12 днів не буде здійснено проплату. Акт виконаних робіт вони надіслали 20 квітня, так що в нас ще є час», — сказав він.

Відтак повідомив, що у визначений термін борг перед «УТ-Захід» буде погашено.

«Я думаю, зараз не виключено, що буде зібрана позачергова сесія з цього питання», — зазначив заступник голови облради.

Виконавчий директор «УТ-Захід» Андрій Кісера 23 квітня від коментарів відмовився.

Нагадаємо, 20 квітня 2010 року Львівська обласна рада вирішила вивести «Львів-ТБ» зі складу співзасновників ТзОВ «ТРК «УТ-Захід».

Згідно зі звітом тимчасової контрольної комісії (голова: Петро Колодій) з вивчення питання входження «Львів-ТБ» співзасновником в ТзОВ «ТРК «УТ-Захід», рішення облради про входження комунальної телекомпанії в ТзОВ було ухвалене з порушенням закону, оскільки облрада не мала права вносити майно, за допомогою якого ведеться трансляція і передача сигналу до складу компанії, яка не має відповідної ліцензії.

У звіті також було сказано, що облрада втратила можливість контролювати і пливати на діяльність «УТ-Захід» після того, як 66,6% ТРК були акумулювані в руках відомого львівського бізнесмена Петра Димінського.

Рішення про участь у статутному капіталі ТзОВ «Телерадіокомпанія «УТ-Захід» Львівська обласна рада прийняла у березні 2009 року. Тоді ЛОР доручила КП «Львів-ТБ» виступити від її імені співзасновником ТРК із часткою 33,333%, яка забезпечувалась майном «Львів-ТБ» на загальну суму 1 885,687 тис. гривень.

Іншими двома співзасновниками виступали ТзОВ «УТ-3» та ТзОВ «ТРК «Міст-ТБ» (кожна з часткою 33,333%).

У листопаді 2009-го стало відомо, що понад 66% ТРК «УТ-Захід» контролюються структурами, пов’язаними з почесним президентом Футбольного клубу «Карпати» Петром Димінським.

x

Рекомендуємо

Львівському телеканалу дозволили мовити на Луганщині

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надала комунальному телеканалу «Львів-ТБ», що ...