Головна » Інше » У ДПА побачили ознаки зміцнення середнього класу на Львівщині

У ДПА побачили ознаки зміцнення середнього класу на Львівщині

Мільйонери уже не є найбільшими платниками податку з доходів фізичних осіб на Львівщині. 

Про це повідомив заступник голови ДПА у Львівській області Іван Кравчук сьогодні, 22 квітня, на брифінгу щодо підсумків декларування доходів громадян, передає«Вголос».

Якщо торік мільйонерам нарахували до сплати 6,1 млн. гривень податку з доходів фізосіб, то в цьому році — лише 4 млн. гривень. При цьому загальна сума нарахованого податку з доходів фізосіб всім громадянам, що задекларували доходи за 2009 рік, склала 10,1 млн. гривень, зазначив Кравчук.

Він нагадав, що на Львівщині на сьогодні налічується 72 мільйонера (минулого року – 71). З них декларації про доходи здали 47 осіб (торік – 66).

«Зменшилась кількість [мільйонерів] і зменшилась сума, але загальна сума задекларованих сум до сплати зросла. Що це може означати? Це означає, що все ж таки більше коштів поступає податку з доходів фізичних осіб вже від середнього класу — не від мільйонерів», — сказав він.

Відмінність загальної кількості мільйонерів та кількості тих з них, що задекларували доходи, Кравчук пояснив тим, що громадяни, з яких було утримано податок з доходів фізичних осіб податковими агентами, доходи не декларували.

Станом на 20 квітня 2010 року на Львівщині громадянами подано 25 240 податкових декларацій.

Громадянами, які зобов’язані задекларувати одержані у 2009 р. доходи подано 11 201 декларацію. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 215,2 млн. грн.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...