Головна » Інше » Горбаля представили

Горбаля представили

21 квітня віце-прем’єр-міністр з питань АПК Віктор Слаута представив нового голову Львівської облдержадміністрації Василя Горбаля. 

На перше знайомство з черговим губернатором прийшли його попередник Микола Кміть, голова обласної ради Мирослав Сеник, депутати облради, представники силових структур.

Міського голови Львова Андрія Садового не було. Замість нього прийшов його перший заступник Олег Синютка.

Віктор Слаута подякував попередньому голові ЛОДА за роботу. Новому побажав «терпіння і здоров’я».

«Думаю, що все вийде, думаю, квитки на Євро-2012 ви будете успішно роздавати на Львівщині, і не тільки», — сказав віце-прем’єр.

Уродженець Львова Василь Горбаль у своєму виступі згадав своє львівське минуле: «Свого часу Львівщина дала мені знання, які тільки можна було отримати, дала путівку в життя. Я дещо завинив і перед батьками і перед рідним краєм — кар’єру подальшу будував в Києві. Я, можливо, недостатнью підтримку надавав тим чи іншим ініціативам, з якими звертались колеги, бо думав, що багато представників є з Львівщини і в уряді, і серед депутатського корпусу».

Відтак висловив сподівання, що йому вдасться знайти спільну мову з депутатами облради.

Голова обласної ради Мирослав Сеник, звертаючись до нового губернатора, сказав: «Незабаром буде час (а я сподіваюсь, що він не буде скоро), ви також передаватимете владу, і хочу, щоб вам так само щиро аплодували, як вашому попереднику».

Очікувалось, що нового голову Львівської ОДА представлятиме особисто президент Віктор Янукович, проте зустріч з президентом РФ Дмитром Медведєвим, назначена на 21 квітня, внесла корективи у плани.

Проте, за словами Василя Горбаля, Янукович найближчим часом все-таки відвідає Львівщину.

Як відомо, 20 квітня 2010 р. президент Віктор Янукович підписав указ №554/2010 про призначення головою Львівської ОДА Василя Горбаля.

*

До речі, першим заступником голови Львівської ОДА став Мирон Янків, який раніше вже мав змогу керувати Львівщиною на посаді губернатора (з квітня 2002 р. по червень 2003 р.)

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...