Головна » Інше » Стала відома стартова ціна держпакету «Західенерго»

Стала відома стартова ціна держпакету «Західенерго»

Кабмін на засіданні в середу, 21 вересня, затвердив стартову ціну продажу 45,103% акцій енергогенеруючої компанії «Західенерго» на приватизаційному конкурсі на рівні 1 млрд. 932 млн. гривень. 

Про це повідомив голова Фонду держмайна України (ФДМУ) Олександр Рябченко.

Серед вимог конкурсу з продажу «Західенерго»: частка українського вугілля в поставках на теплоелектростанції компанії повинна становити мінімум 70%, зазначив Рябченко.

Серед вимог до претендентів: вони повинні генерувати / постачати не менше 30% від обсягів генерації / поставки електроенергії «Західенерго».

Керівник ФДМУ зазначив, що конкурси з продажу компанії планується оголосити наступної середи, 28 вересня.

Нагадаємо, у квітні ц.р. уряд розпорядився продати держпакет акцій «Західенерго» у розмірі 45,1% у 2011 році.

70,1034% акцій «Західенерго» належать державі в особі Національної акціонерної компанії (НАК) «Енергетична компанія України».

Влітку 2009-го стало відомо, що 11,4513% акцій енергогенеруючої компанії сконцентрувало в себе ТОВ «ДТЕК», створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова.

ВАТ «Західенерго» — п’ята за величиною енергогенеруюча компанія України з встановленою потужністю 4707,5 МВт, що складає біля 9% від загальної потужності електроенергетики України. До складу компанії входять Бурштинська, Ладижинська та Добротвірська ТЕС.

x

Рекомендуємо

Ахметов прикупив ще 25% «Західенерго»

Компанія Ornex, що входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова, придбала 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго», виставлених на продаж Фондом державного майна.