Головна » Інше » У Львові знову вирішують бізнесові суперечки з допомогою підпалів

У Львові знову вирішують бізнесові суперечки з допомогою підпалів

Пожежа у ресторані «Червона рута» у Львові, про яку днями повідомляв «Прибуток», була наслідком розбірок між бізнесменами. 

Як заявила власниця ресторану Ірина Сердюк, ресторан зумисно підпалили конкуренти її чоловіка, який займається металобрухтом.

Чоловік бізнесвумен, Олександр Смірнов, є співвласником фірми «Кіносвіт». Більше двох місяців тому, за словами подружжя, фірма зазнала рейдерської атаки. Рейдери, підробивши документи, заволоділи майном промислового майданчика «Кіносвіту» у Самборі і виставили на об’єкті власну охорону.

«Підробили мою відмову від земельної ділянки. Рейдерським шляхом майно було захоплено», — розповів Смірнов.

Відтак, за його словами, загарбники оформили право оренди на НДІ «Джерело» з Черкас. «Напевне, спеціально вибрали фірму так далеко, щоб ще більше заплутати», — припустив бізнесмен.

Смірнов переконаний: за цим всім стоїть підприємець Віталій Бобер і підприємства «Шульц-Груп» та «Шульц-утилізатор», з якими конкурував «Кіносвіт». «Більше того, людина, що підробляла документи, раніше працювала в мене. Це — Віктор Савченко. Він раніше займався моїми справами», — додав він.

Щоб відстояти свої права на власність, підприємець оскаржив рішення Самбірської міської ради щодо зміни орендатора у суді. А також через суд домігся доступу до свого майна та виставив на ділянці свою приватну охорону (і тепер на об’єкті перебувають дві охорони).

Після цього сім’я бізнесмена, а також його ділова партнерка стали отримувати на свою адресу погрози фізичною розправою та знищенням приватного майна.

Зрештою, 18 липня спалахнула пожежа у ресторані Ірина Сердюк «Гопак», що розташований у Львові на вулиці Науковій. А в ніч з 13 на 14 вересня горіли одразу два її ресторани — «Червона Рута» на Сихові та ще бістро «Хіт-кафе» на вулиці Київській. Крім того, 9 вересня було вчинено підпал автомобіля, в якому перебували чотири особи. Ніхто не постраждав — люди вчасно вистрибнули з авто.

Після першого підпалу, через кілька днів, Смірнову зателефонували і попередили, що, якщо він не відмовиться від земельної ділянки і підприємства, підпали триватимуть.

На думку Ірини Сердюк, останніх трьох підпалів можна було б уникнути, якби правоохоронні органи вчасно відреагували на заяву постраждалих бізнесменів.

«На всі наші заяви в міліцію – про підпали, про погрози життю, про захоплення майна – жодної реакції. Нас ні разу не викликали в міліцію дати свідчення, вже всі терміни пройшли, а кримінальні справи не порушено», — заявив Олександр Смірнов.

Водночас інспектор центру громадських зв’язків обласної міліції Галина Лемішко зазначила, що правоохоронці працюють: «Зараз проводиться перевірка, і — ще раз хочу наголосити — правоохоронці роблять все, що в межах їхньої компетенції, і ця справа знаходиться на контролі керівництва». Також у міліції повідомили, що за фактами двох підпалів уже порушено кримінальні справи. За ще одним триває експертиза.

За матеріалами: ВголосГал-інфоZaxid.net

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...