Головна » Інше » Акціонери «Львівобленерго» нарешті зібралися

Акціонери «Львівобленерго» нарешті зібралися

У «Львівобленерго» 12 квітня 2010 року вперше за останні 9 років відбулися загальні збори акціонерів. 

Як повідомив відділ корпоративних зв’язків компанії, на зборах зареєструвались 42 акціонера та представника акціонерів, які в сукупності володіють 94,8% акцій.

Відтак на зборах нарешті затвердили звіти правління, спостережної ради та ревізійної комісії «Львівобленерго» за 2001-2009 роки, внесли зміни до статуту та положень, що регламентують внутрішню діяльність компанії згідно з вимогами чинного законодавства.

Також акціонери визнали задовільною роботу правління за весь час, поки вони не могли зібратись, і затвердили основні напрямки розвитку «Львівобленерго» на 2010 рік.

Крім того, вони відкликали діючий і затвердили новий склад правління, спостережної ради, ревізійної комісії.

Головою правління ВАТ «Львівобленерго» акціонери затвердили Володимира Матвіїшина, який досі керував компанією в статусі в.о. голови правління.

Нагадаємо, у квітні 2009 року Фонд держмайна України продав 26,98% акцій ВАТ «Львівобленерго» за 197,852 млн. гривень компанії ТОВ «Тект-Трейд» (Київ). У жовтні того ж року «Тект-Трейд» перепродала акції компаніям Miosaria Commercal Ltd. і Zocatini Enterprises Ltd (кожній – по 13,5%), які, на думку експертів, підконтрольні голові Федерації футболу України Григорію Суркісу.

У переліку номінальних акціонерів «Львівобленерго» значаться також компанії Margaroza Commercial Ltd та Lex Perfecta Ltd (обидві – Кіпр).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...