Головна » Інше » «Галнафтогаз» позичив $190 млн. на розширення мережі автозаправок на сході України

«Галнафтогаз» позичив $190 млн. на розширення мережі автозаправок на сході України

«Концерн Галнафтогаз» підписав з банками пакет угод про отримання 190 млн. доларів кредиту на розширення мережі автозаправних комплексів «ОККО». 

Церемонія підписання паперів відбулася сьогодні, 5 вересня, передає «Вголос».

«Ми плануємо побудувати більш, ніж 200 заправок на Сході України. Так само не забудемо й про свої рідні краї, де були засновані і будемо інвестувати в Західний регіон. На програму, крім кредитів, будемо залучати і власні кошти. Ми дуже часто перетинаємо кордон і бачимо, які АЗК є на території Євросоюзу. Саме такі автозаправні комплекси ми будуємо в Україні», — розповів президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.

Виконавчий член наглядової ради, віце-президент з фінансово-інвестиційних питань «Галнафтогазу» Василь Даниляк зазначив, що пакет складається із різних типів кредитів терміном від 6 до 9 років. До числа банків-кредиторів, крім організаторів (ЄБРР та міжнародна фінансова корпорація), входять Чорноморський банк торгівлі і розвитку, ING-Банк та Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden.

Представник Міжнародної фінансової корпорації (МФК) Гі Еллена зазначив, що співпраця МФК та «Галнафтогазу» починалася з 6 млн. грн. і зросла більше, ніж в 10 разів.

«Наша співпраця дуже швидко розвивається. Але йдеться не лише про цифри, а про створення нових робочих місць. За час нашої співпраці «Галнафтогаз» створив 2000 нових робочих місць», — сказав Гі Еллена.

За умовами договорів, частина залучених коштів буде спрямована на вдосконалення енергозберігаючих технологій.

x

Рекомендуємо

Євроколія

Міністр оголосив, коли стартує будівництво євроколії до Львова

Будівництво колії європейського зразка від держкордону з Польщею до Львова планується розпочати ...