Головна » Інше » Європа посилює вимоги до безпеки дитячих іграшок

Європа посилює вимоги до безпеки дитячих іграшок

Фото: vseodetyah.com

З кінця липня комісія ЄС прийняла нові правила щодо безпеки дитячих іграшок. Хоч вони стосуються країн – членів ЄС, все ж безпосередній стосунок й до українського споживача нові правила мають. Адже більшість сертифікованої та якісною продукції українські імпортери купують в європейських виробників. 

Отож тепер відповідні органи країн ЄС мають забезпечувати адекватний рівень контролю безпеки іграшок на зовнішніх кордонах ЄС, а також усередині Європейського Союзу.

Нові правила ускладнять життя імпортерам і виробникам іграшок, які працюють на ринку ЄС, але полегшать життя батькам. Адже тепер, перед виведенням нових іграшок на ринок, виробники та імпортери мають проводити їх оцінку на безпеку для дітей.

При цьому, відповідно до нових правил, виробники іграшок мають забезпечувати можливість їх легкої ідентифікації, вказуючи на іграшках назву, адресу компанії-виробника і номер виробу. Нові правила безпеки іграшок замінять чинну в ЄС Директиву від 1988 року.

Європейська індустрія іграшок становить близько 25% світового ринку іграшок. У 2009 році в ЄС в цілому було вироблено іграшок на 5 млрд. євро, з них 80% – у Франції, Німеччині, Італії, Ірландії, Іспанії, Великій Британії, Чехії і Польщі. Роздрібний продаж іграшок в ЄС у 2009 році становив 1,05 млрд. євро.

«Український споживач від таких змін тільки виграє, – говорить Олександр Циганков, керівник інтернет-магазину дитячих товарів Babyline.ua. – Адже іграшки – це те, з чим малюк контактує безпосередньо, відповідно, вимоги до їхньої безпеки мають бути доволі жорсткими. На жаль, часто батьки орієнтуються тільки на ціну та зовнішній вигляд іграшки, купуючи їх на вуличних розкладках та ринках. Але в такому випадку немає жодних гарантій, що іграшка виготовлена за стандартами безпеки. Хочу наголосити – в іграшці важливі будь-які дрібниці: кріплення дрібних деталей, покриття й тканини, які мають бути не-алергенними, пластик без шкідливої речовини – бісфенолу А. Такі вимоги може забезпечити тільки відомий виробник, який надає всі необхідні сертифікати. І купувати краще в офіційних дилерів, які надають гарантії безпеки та сертифікати відповідності. Наш магазин дитячих товарів Babyline.ua є офіційним представником брендів, товари яких ми продаємо, а саме: Chicco, Tiny Love, K’s Kids, Boikido, Italtrike. Відповідно, ми можемо гарантувати батькам безпеку іграшок, а дітям – задоволення від гри.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...