Головна » Інше » Споживчі настрої українців погіршилися

Споживчі настрої українців погіршилися

Фото: з архіву

У липні 2011 року споживчі настрої населення України погіршилися. Значення індексу споживчих настроїв (ІСН) у липні дорівнює 73,6, що на 2,5 пункту менше червневого показника. 

Про це повідомила прес-служба компанії GfK Ukraine, яка щомісяця проводить дослідження споживчих настроїв українців.

У липні 2011 року індекс споживчих настроїв погіршився на 2,5 пункта до значення 73,6. Падіння загального індексу відбулося за рахунок погіршення споживчих настроїв серед мешканців Києва та Західного регіону, молоді у віці 15-30 років, а також мешканців сіл та малих міст.

Одночасно у липні були зафіксовані кращі очікування українців щодо динаміки безробіття: відповідний індекс дорівнював 132,4, що на 4 пункти менше червневого показника. Також поліпшилися інфляційні очікування: їхнє значення зменшилося на 5,9 пункта до 181,2.

«Невелике погіршення споживчих настроїв в липні відбувалося на фоні кращих інфляційних очікувань та очікувань щодо безробіття. Схоже, що джерелом негативних настроїв є низькі темпи зростання реальних доходів громадян, та невіра у здатність влади поліпшити ситуацію, адже довіра до неї зафіксувалася на вкрай низькому рівні», – коментують аналітики GfK Ukraine.

 

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...