Головна » Інше » Молочна компанія «Галичина» упливла на Кіпр

Молочна компанія «Галичина» упливла на Кіпр

Фото: demunion.kiev.ua
Кіпр 

Компанія Brosmont Holdings Limited (Кіпр) сконцентрувала 100% акцій одного з найбільших виробників молочної продукції України ЗАТ «Галичина».

Відповідно до оголошення в системі розкриття інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку України, зі складу акціонерів ЗАТ вийшли ТОВ «Люкс-три» (Львів), що володіло раніше 50% акцій компанії, «Апормін Лімітед» і «Енбрідж Трейдинг Лімітед» (обидва – Кіпр) – по 24,5%, передає «Кореспондент».

Раніше повідомлялося, що восени 2010 року Антимонопольний комітет України дозволив Brosmont Holdings Limited придбати більше 50% акцій ЗАТ «Галичина».

ЗАТ «Галичина» засновано в 1998 році. Виробляє продукцію під торговими марками «Галичина», «Мої корівки», «Молочна родина».

Як повідомляв «Прибуток», у 2010 році чистий прибуток «Галичини» порівняно з 2009 роком зріс майже у 200 разів і склав 23 млн. 585 тис. гривень.

Згідно з даними компанії, за підсумками минулого року її частка на ринку цільномолочної продукції в Україні становила 9%, що дозволило зайняти 3-е місце з цієї продукції.

За перше півріччя 2011 року підприємство зменшило чистий прибуток в 5,4 разу в порівняно з аналогічним періодом 2010 року – до 3,11 млн грн, але збільшило чистий дохід на 4,8% – до 372,67 млн грн. Його валовий прибуток зріс на 18,4% – до 113,48 млн грн, а операційний знизився на 37,9% – до 21,51 млн грн.

*

Пропонуємо також прочитати: 

– 5 липня — збори акціонерів молочної компанії «Галичина»

– Держекоінспекція пропонує Мінприроди закрити молочну компанію «Галичина»через систематичні порушення

– «Галичина» відповіла, що її рахунки арештували незаконно

– Банківські рахунки «Галичини» заарештовані за позовом БМ Банку

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...