Головна » Інше » «Київстар» запропонував малому бізнесу швидкісний Інтернет за 1 гривню

«Київстар» запропонував малому бізнесу швидкісний Інтернет за 1 гривню

Фото: livejournal.com

З 8 серпня 2011 року «Київстар Бізнес» розпочинає акцію «Три місяці Інтернету за три гривні» з надання високошвидкісного фіксованого інтернету малим та середнім підприємствам. 

Про це «Прибуток» повідомив менеджер зі зв’язків з громадськістю Львівської філії ПрАТ «Київстар» Віктор Гальчинський.

Відтепер приватні підприємці, а також малі та середні компанії мають можливість підключитися до інтернет-мережі «Київстар» лише за 1 гривню та користуватися високошвидкісним інтернетом без обмеження трафіку.

При цьому перші три місяці користування послугою коштують усього 3 гривні.

Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно підключитись до одного з тарифних планів — «Офісний Стандарт» (швидкість: до 5 Мбіт/с), «Офісний Максимум» (до 24 Мбіт/с) та «Офісний Профі» (10 Мбіт).

З четвертого місяця обслуговування абонплата становитиме: в тарифному плані «Офісний Стандарт» — 99 грн., в тарифному плані «Офісний Максимум» — 229 грн., в тарифному плані «Офісний Профі» — 299 грн.

Акція діє до 31.10.2011 р. Термін дії тарифних планів необмежений. Участь в акції можливе за наявності технічної змоги підключення за адресою клієнта.

Підключити тарифні плани та стати учасником акції «Три місяці Інтернету за три гривні» можна у відділі прямого продажу. Для цього необхідно укласти договір та додаткову угоду, за умовами якої клієнт зобов’язується отримувати та сплачувати послуги з інтернет-доступу не менше року.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...