Головна » Інше » Одеській «Екко-Груп» кортить інвестувати в створення на Львівщині мережі кролячих ферм

Одеській «Екко-Груп» кортить інвестувати в створення на Львівщині мережі кролячих ферм

Фото: olx.com.ua
Хутро кролика породи «рекс» прирівнюють до хутра шиншили

ТзОВ «Екко-Груп» (Одеська область) хотіла би інвестувати у створення в Львівській області мережі ферм-комплексів, на яких, зокрема, розводили б кролів. 

Одесити надіслали у Львівську облраду листа, в якому виклали свою інвестиційну пропозицію, повідомив «Прибуток» відділ інформації та зв’язків з громадськістю ЛОР.

Вони пропонують на території 8-10 районів Львівщини з добре розвиненою кормовою базою, використовуючи місцеві сировину, кадри, споруди, створити сучасні ферми-комплекси з вирощування та переробки м’ясомолочної живності, а також завезеної з Австрії нової лінії породи кролів – рекс, хутро яких за ціною і якістю прирівнюється до хутра шиншили.

Кожна ферма-комплекс включає в себе племінну ферму на 500 і більше кролесамок, комбікормовий цех від 1 тонна/зміна, сертифіковану бійню, вакуумну упаковку, холодильно-морозильні камери, а також цех з вичинки і фарбування хутра ( кролів, нутрій, лисиці, норки, овчини і т.д.) за технологіями та хімічними препаратами німецьких фірм, а також швейний цех з пошиття готових виробів з хутра, вовни і т.д.

На одному такому комплексі протягом року можна виробити від 50 тонн дієтичного м’яса і понад 30 тисяч шкір, кількість яких на 1/3 забезпечить роботу цеху з вичинки і фарбування шкір.

Для збільшення поголів’я кролів, птиці, овець, свиней та іншої живності на базі ферма-комплексів, які вже мають племінне поголів’я, необхідних фахівців і технології щодо догляду, утримання та розведенню тварин, комбікормами, ветеринарні препарати та інші матеріали, всім бажаючим сільським жителям області, які мають необхідні будівлі, споруди, досвід, фірма пропонує на їхніх присадибних ділянках створити міні-ферми з вирощування м’ясомолочної продукції.

Таким чином фермери, підприємці Львівської області, не вкладаючи кошти в капітальне будівництво, зможуть отримати протягом 6-8 місяців: місто  —  сотні тонн м’яса та іншої сільськогосподарської продукції, а в районах області будуть створені понад 2000 робочих місць.

На базі колишніх побутових комбінатів, училищ, пропонується створити швейно-кушнірські виробництво з пошиття готових виробів з хутра.

Також компанія має необхідних фахівців, досвід, технології для створення, вирощування, налагодження, пуску, навчанню персоналу для такого роду комплексів.

«Екко-Груп» готова виступити інвестором і взяти дольову участь у створенні спільного ТзОВ у розмірі 50% від загальної вартості інвестиційного проекту.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...