Головна » Інше » Банк „Львів” відкрив нове відділення у Львові

Банк „Львів” відкрив нове відділення у Львові

ЗАТ АКБ „Львів” відкрив минулого тижня нове безбалансове відділення у Львові, навпроти центрального корпусу університету „Львівська політехніка”, повідомили „Контекст-медіа” у банку.

„На Глибокій (вулиці) відкрилося”, — сказав співрозмовник агентства.

Відділення є третім за рахунком у мережі банку і другим, розташованим безпосередньо у Львові (ще одне відділення банк має у м.Новояворівську). Надає широкий спектро послуг для населення та юридичних осіб.

„Тут і обслуговування клієнтів (фізичних та юридичних осіб), тут і обмінний пункт валюти, тут і послуги населенню по переказу коштів на користь інших юридичних осіб, тут і можливість оформлення депозитних внесків, тут і користування системою переказів грошових коштів Western Union — одним словом, все, що пропонується в центральному офісі ЗАТ АКБ „Львів”, — зазначили в банку.

АКБ „Львів” заснований у жовтні 1990 року. Працює винятково на території Львівщини. Станом на 1 листопада 2003 року, за даними АУБ, сума депозитів юридичних осіб в банку складала 15,147 млн. грн. (107 місце серед українських банків, або 0,059% у загальному обсязі депозитів українських банків), сума депозитів фізичних осіб — 27,798 млн. грн. (87 місце, або 0,11%). Кредитно-інвестиційний портфель банку на цю ж дату склав 49,91 млн. грн. (109 місце, або 0,08%).

Фінрезультат банку за січень-жовтень 2003 року — 1,035 млн. грн. чистого прибутку; за 2002 р. — 1,043 млн. грн. (зріс у порівнянні з 2001 роком на 42,2%).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...