Головна » Інше » У Росії в 2012 році почнуть випускати бюджетний Nissan

У Росії в 2012 році почнуть випускати бюджетний Nissan

Фото: nissan.goloseevsky.com
Nissan Qashqai+2

Випуск бюджетної моделі Nissan, побудованої на базі Renault Logan, почнеться в Росії у 2012 році. 

Про це повідомляє Automotive News з посиланням на керівника російського підрозділу Renault Бруно Ансела, передає Motor.ru.

Крім того, в 2013 році альянс може почати виробництво в Росії двигунів і коробок передач, призначених для автомобілів Renault, Nissan і Lada. Де будуть збиратися силові агрегати, а також нові автомобілі, Ансель не уточнив.

Раніше повідомлялось, що через два роки випуск машин іноземних брендів буде налагоджений на Волзькому автозаводі. За неофіційною інформацією, у першому півріччі 2011 року «АвтоВАЗ» вже отримав від Nissan 1,6 мільярда рублів на придбання обладнання, на якому планується збирати автомобілі японської марки. Усього альянс має намір інвестувати у спільне виробництво два мільярди доларів.

Крім того, в якості майданчика для випуску машин розглядався Іжевський автозавод, який до кінця 2011 року планується продати «АвтоВАЗу».

В даний час альянсу Renault-Nissan належить 25 відсотків акцій «АвтоВАЗу», надалі цю частку планується збільшити до 50 відсотків. При цьому придбати додатковий пакет акцій Волзького автозаводу іноземні компанії розраховують як за рахунок грошових коштів, так в обмін на технології.

*

Автомобильный центр Голосеевский представляет модельный ряд легковых и коммерческих автомобилей Nissan. Качество, динамика и безграничные возможности автомобилей nissan покорили не только трассы страны, но и сердца украинских покупателей. Оригинальность, престижность моделей Nissan подчеркивают Вашу индивидуальность. Надежность и продуманность до мелочей обеспечивают комфорт в дороге. Теперь Вы можете полностью насладиться элегантностью выбранной модели Nissan. Детали на сайте www.nissan.goloseevsky.com

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...