Головна » Інше » Власник «Яблуневого Дару» збирає всі свої підприємства докупи

Власник «Яблуневого Дару» збирає всі свої підприємства докупи

Підприємець з Львівської області Тарас Барщовський об’єднує свої активи, до яких належать підприємства в Україні, Грузії та Польщі. 

Бізнес пана Барщовського, в основному, — це вирощування та переробка фруктів, а також виробництво концентрованих соків. Але є також і компанія, що займається внутрішніми та міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами.

Щоб їх об’єднати, бізнесмен вже створив управляючу компанію T.B.Fruit з головним офісом у Городку. Про це «Прибутку» стало відомо з джерела, наближеного до бізнесмена.

«Наші компанії успішно зростають з 2003 року, ми збільшуємо кількість підприємств, просуваємо якісний український продукт у Європі та країнах СНД. Рішення про створення T.B.Fruit — логічний етап у розвитку бізнесу. Крім того, це допоможе нам здійснити вихід на ІРО на Варшавську біржу, запланований на 2013-2014 роки», — пояснив свій крок сам Тарас Барщовський.

Про вихід на ІРО Т.Барщовський марить вже тривалий час. Раніше в пресі припускали, що до цього бізнесмена спонукали плани щодо будівництва у Польщі чергового будівництва, на що йому потрібно EUR 12 млн. Проте сам Барщовський запевняв, що за рахунок отриманих на біржі грошей планує інвестувати в Україну.

Перші кроки в бізнесі Тарас Барщовський починав, перевозячи олію у цистернах. Згодом бізнес розрісся, і він уже володів цілим автопарком автоцистерн.

У 2003-му, після консультацій з власником німецької компанії Jahncke Конрадом Янке, запустив у Городку виробництво яблучного концентрату. Фірму назвав «Яблуневий Дар». На сьогодні «Яблуневий Дар» займає 55% ринку виробництва концентрованого соку в Україні та експортує продукцію в країни СНД та Європи (входить в десятку найбільших виробників концентрованого соку в Європі).

До групи компаній T.B.Fruit увійдуть: 

– підприємство «Яблуневий Дар»;

– плодопереробний завод T.B.Fruit Dwikozy (Польща);

– завод з переробки фруктів, який T.B.Fruit почне будуватив Грузії у вересні 2011 року (інвестиції у підприємство складуть близько 12 EUR млн., щорічно завод зможе переробляти до 100 тис. тонн винограду);

– компанія «Танк Транс Україна» і Tank Trans Polska(внутрішні і міжнародні перевезення наливних вантажів автоцистернами);

– садівничий комплекс, який включає 550 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини (до 2013 року T.B. Fruit має намір розширити загальну садову площу до 2000 га).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...