Головна » Інше » Правління “Кредит Банку (Україна)” розцінює події 7 лютого як психологічний тиск на банк з боку податкової

Правління “Кредит Банку (Україна)” розцінює події 7 лютого як психологічний тиск на банк з боку податкової

Правління АТ „Кредит Банк (Україна)” розцінює події 7 лютого як психологічний тиск на банк з боку податківців.

Про це сказано у заяві правління „Кредит Банку”, надісланому „Контексту” прес-службою банку.

Подаємо заяву повнотекстово:

„Правління АТ “Кредит Банк (Україна)” інформує, що 7 лютого 2003 року Львівська ДПІ хотіла влаштувати показове вилучення документації, але документи, які вони прийшли вилучати, вже неодноразово надавалися податківцям.

В зв’язку з цим інцидентом Правління АТ “Кредит Банк (Україна)” заявляє, що з великим здивуванням і занепокоєнням сприймає дії львівських податкових органів. Спосіб здійснення акції, в т.ч. використання озброєних податківців, для отримання від банку документів у справі, яка знаходиться на останньому етапі судового розслідування, є дивним і зовсім незрозумілим.

Банк вже неодноразово повідомляв про те, що Господарський суд Львівської області 17.12.2002 року виніс рішення, яким задовольнив позов банку щодо законності віднесення формування резервів під активні банківські операції 1995-1998рр. і рішення податкової інспекції м. Львова по донарахуванню податку на прибуток та застосуванню до банку фінансових санкцій скасував.

Раніше правильність дій банку також підтверджували спеціалісти НДІ фінансового права ДПА України, Інституту держави і права АН України, комітетом Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та Національним Банком України.

На сьогодні проти жодного з працівників АТ “Кредит Банк (Україна)” не порушена кримінальна справа. Це підтверджується листом прокуратури м. Львова, отриманого банком 3 лютого 2003 року.
Кредит Банк (Україна) завжди демонстрував відкриту позицію стосовно співпраці як з податковою інспекцією, так і іншими установами, що здійснюють контроль і нагляд. Банк ніколи не чинив перешкод в наданні необхідних документів контролюючим органам.

Вищезазначені дії розцінюються Правлінням Кредит Банку (Україна) як спосіб психологічного впливу на керівництво банку, працівників та клієнтів, шляхом створення негативного іміджу банку. Разом з тим, такі дії підривають авторитет банку як інституту громадської довіри, заподіють моральної шкоди інвесторам банку – KREDYT BANK S. A. (Польща), Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

У зв”язку з ситуацією, яка склалася, банк звернувся до Прокуратури м. Львова зі скаргою про перевищенню працівниками ДПІ м. Львова своїх посадових обов”язків, порушення норм чинного законодавства та вчинення протиправних дій в приміщенні банку.

Правління Кредит Банку (України) ще раз заявляє, що банк у своїй діяльності аполітичний, прозорий і не приховує жодних документів про свою роботу.

Слід зазначити, що сума податків сплачених Кредит Банком (Україна): у минулому році становила 15,4 мільйонів гривень, у січні 2003 році – 1,2 млн.грн”.

Довідка „Контексту”: 7 лютого прес-служба ДПА у Львівській області повідомила, що цього дня податкова міліція ДПІ у м. Львові розпочала вилучення бухгалтерських документів „Кредит Банку (Україна)”. Вилучення, за інформацією прес-служби, була санкціонована прокуратурою Львова.
АТ „Кредит Банк (Україна)” одним з найбільших банків Західної України.

Банк нараховує 18 філій і 27 відділень у 15 областях України та АР Крим.

66,651% акцій „Кредит Банку (Україна)” володіє Kredyt Bank S.A. (Варшава), 28,249% – ЄБРР, 5,100% – українські акціонери.

Статутний капітал банку становить 143 549 тис. грн.

2002 року „Кредит Банк” отримав 1 154 тис. грн. чистого прибутку.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...