Головна » Інше » Львову нарешті вдалося продати пару земельних ділянок

Львову нарешті вдалося продати пару земельних ділянок

Фото: novynar.com.ua

На першому в 2011 році результативному земельному аукціоні, який відбувся сьогодні, Львівській міській раді вдалося продати дві земельні ділянки — на вулиці Богдана Хмельницького та на вулиці Пташинній. 

За ділянку на Хмельницького місто отримає 578,474 тис. гривень, а за ділянку на Пташиній — 206,401 тис. гривень, повідомив заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Ігор Гуменчук.

«Аукціон був по-своєму цікавий, адже, до прикладу, ділянка на вулиці Богдана Хмельницького є невеличка, але приваблива з точки зору комерційної діяльності. А вулиця Пташина, 1 — це ділянка, призначена під забудову. Ми обіцяли, що будемо пропонувати ділянки невеликі за розміром, але привабливі для продажу в плані містобудівної діяльності, і результат аукціону говорить сам за себе», — сказав чиновник.

«Цікавими були торги за земельну ділянку на вул. Пташиній. Вона приваблює тим, що, по-перше, це — індивідуальна забудова, а по-друге, ми побачили велике бажання покупців купити цю землю власне для себе. Відповідно, при стартовій ціні 416 грн. за метр квадратний, ціна продажу стала 1 049 грн. за метр. Тобто майже в 2,5 рази ціна купівлі перевищила стартову ціну. Це не може не тішити», — зазначив Ігор Гуменчук.

Наступний земельний аукціон, за його словами, Львівська міська рада проведе приблизно через місяць.

Нагадаємо, на аукціон 21 червня міськрада виставила 9 ділянок на загальну суму понад 100 мільйонів гривень.

Днями Ігор Гуменчук розповів, що місто сподівається продати на цьому аукціоні дві ділянки, але при цьому говорив про ділянки на вулиці Кульпарківський. За його словами, вони зацікавили підприємців, в т.ч. київських, які «чекали на них дуже довго».

Перший в 2011 році земельний аукціон Львівська міськрада збиралася провести 22 лютого, але він не відбувся через відсутність заявок.

«Прибуток» 

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...