Головна » Інше » 2003 року Жидачівський ЦПК витратить на модернізацію 12 млн. грн.

2003 року Жидачівський ЦПК витратить на модернізацію 12 млн. грн.

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (Львівська область), єдиний в Україні виробник газетного паперу, цього року витратить на модернізацію виробництва 12 млн. гривень, – повідомив „Контекст-медіа” голова правління ВАТ „ЖЦПК” Олександр Пітула.

Кошти, за словами Олександра Пітули, будуть скеровані на енергозберігаючі і ресурсозберігаючі технології. Їх запровадження дозволить підприємству надалі економити значні фінансові ресурси. „Порахували, більше 10 мільйонів гривень (економії)”, – сказав О.Пітула.

Голова правління ЖЦПК зазначив, що до 2007 року, згідно з програмою розвитку, у модернізацію підприємства буде вкладено 22 млн. дол. внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

У 2002 році в розвиток Жидачівського ЦПК було вкладено 45 млн. грн., з них 35 млн. грн. – на встановлення папероробної машини №1

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”. Держпакетом акцій ЖЦПК управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року обсяг товарної продукції, виробленої ЖЦПК, зріс на 6,5% – до 202 млн. грн. Комбінат збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Отримав 12,7 млн. грн. прибутку від виробництва і 3,2 млн. грн. чистого збитку.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25-30% виробництво усіх видів продукції.

Статутний фонд ВАТ «ЖЦПК» – 22 808,3 тис. гривень.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...