Головна » Інше » Ліквідація шахти „Бендюзька” відкладена до 2005 року – Львіввугілля

Ліквідація шахти „Бендюзька” відкладена до 2005 року – Львіввугілля

Ліквідація шахти „Бендюзька” державної компанії „Львіввугілля” відкладена до 2005 року, – повідомив „Контекст-медіа” заступник генерального директора ДП „Львіввугілля”-директор з економіки Славомир Пилипчук.

Він зауважив, що проект ліквідації шахти існує, але Мінпаливенерго, після звернень з боку облдержадміністрації про недоцільність уже тепер розпочинати процес її ліквідації, вирішив відкласти його реалізацію.

„Міністерство вирішило, що 2 роки ще працюватиме шахта”, – сказав Славомир Пилипчук.
Він зазначив, що йому не відомо про розміщену у пресі заяву про екологічні наслідки ліквідації „Бендюзької”.

Як повідомляло агентство, 5 травня у львівській газеті „Високий Замок” була розміщена анонімна заява, у якій повідомлялось про ліквідацію шахти „Бендюзька” у зв’язку з відробкою промислових запасів вугілля та низькими техніко-економічними показниками її роботи.

„Бендюзька” є однією з 9 шахт „Львіввугілля”.

ДП „Львіввугілля” було створене у результаті реорганізації ДХК „Львіввугілля”, проведеної за ініціативи Мінпаливенерго у січні 2003 року. У 2002 році шахти підприємства видобули 3,155 млн. тонн вугілля, зменшивши видобуток у порівнянні з 2001 роком на 31,7%. Фінрезультат „Львіввугілля” за минулий рік склав 77 млн. грн. збитку.

У 2003 році „Львіввугілля” планує видобути 3,170 млн. тонн вугілля.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...