Головна » Інше » «!Фест» відкриє шоколадну майстерню в Києві

«!Фест» відкриє шоколадну майстерню в Києві

Мережа концептуальних ресторанів «!Фест» у квітні 2011 року відкриє чергові два заклади за межами Львова — у Києві та Ужгороді. 

Про це співвласник «!Фест» Андрій Худо повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Поки наша львівська влада м’яко кажучи не сприяє вкладенню інвестицій у Львові і інвестиційний клімат, на мій погляд, у Львові погіршується — ми йдемо в інші міста. В квітні 2011 ми відкриваємо заклади в Ужгороді і Києві. Територія позитивних емоцій розширюється в Україні — до зустрічі :)», — написав він.

Худо уточнив, що в Києві мережа запускає Львівську майстерню шоколаду. Про те, що за заклад працюватиме в Ужгороді, він не зазначив.

Запис бізнесмена викликав, в основному, схвальні відгуки користувачів соціальної мережі.

Проте слова співвласника «!Фест» про інвестиційний клімат, вочевидь, зачепили за живе начальника управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Сергія Кіраля.

«Це якийсь жарт?! Усьому успіху вашого бізнесу ви завдячуєте цьому місту, його духу та історії. Не забувайте про це!», — написав міський чиновник у коментарях.

Андрій Худо на це відписав: «Сергій — це питання комфорту… і це питання майбутнього. Не хочеться розписувати все що в довгому ящику. І ти правильно написав — ми завдячуємо місту, це так. Саме місту, яке ми любимо… в яке вклали душу, і багато ресурсів, в першу чергу час! Де народилися, вчилися, починали і росли як менеджери, почали своє підприємництво! Але бізнес треба робити в середовищі, де комфортно. От тут основне питання!».

*

Пропонуємо також прочитати:

– Андрій Худо: Ми просто робимо свою роботу

– Назаруку скасували дозвіл на літній майданчик у Бернардинському дворику

– Операція «Фест»

*

До мережі «Фест» входять на сьогодні 16 закладів: ресторан «Криївка» (пл.Ринок), «Мазох-cafe» (вул. Сербська), Кав’ярня «Старенький трамвай» (пл. Галицька), Відкрита кав’ярня «Діана на Ринку» (пл.Ринок), Перший український канапковий концепт «Вар’яти» (вул. Архітекторська), Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою» (вул. Староєврейська), Ресторація-музей «Гасова лямпа» (вул. Вірменська), Фестиваль-ресторація «Лівий берег» (Львівська Опера, underground),  «Найдорожча ресторація Галичини»,  «Львівська майстерня шоколаду», «Дім Легенд», «Бернардинське подвір’я», «Двері в…», сувенірна крамниця  «Львівські цяцьки», а також заклади у Житомирі та Івано-Франківську.

Співвласниками компанії є львів’яни Андрій Худо, Юрій Назарук та Дмитро Герасимов.

*

Відтепер новини з «Прибутку» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Економічні новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Кав'ярня Фесту в Нікарагуа

«!Фест» відкрив кав’ярню в Нікарагуа

Холдинг емоцій «!Фест» відкрив кавовий хаб в Нікарагуа, в курортному місті Сан ...