Головна » Інше » 8 грудня у райони Львівщини надійдуть дотації на розвиток бджільництва

8 грудня у райони Львівщини надійдуть дотації на розвиток бджільництва

8 грудня у райони Львівщини надійдуть дотації на розвиток бджільництва. Про це „Контекст-медіа” повідомив начальник управління тваринництва Львівської ОДА Володимир Дідич.

За одну бджолосім’ю пасічник отримає 6,97 грн. при наявності довідки про кількість бджолосімей, яку вони повинні подати в управління сільського господарства та продовольства місцевої адміністрації. Дотації передбачено лише для тих пасічників, які утримують від 20 до 70 бджолосімей.

Загалом на Львівщину, як уже повідомляло агентство, виділять 76,020 тис.грн.

Виплата дотацій передбачена наказом Міністерства аграрної політики та Міністерством фінансів України від 30 жовтня цього року ”Про затвердження порядку нарахування і виплати коштів державного бюджету, предбачених для доплати сільськогосподарським товаровиробникам усіх організаційно-правових форм господарювання за наявні бджолосім”ї”.

Однак, на думку Володимира Дідича, певним прорахунком уряду є те, що дотації передбачені лише для сільських пасічників, оскільки „є ще пасіки у містах”.

Як повідомляло раніше „Контекст-медіа”, цього року на Львівщині загинуло 30% бджолосімей, що призвело до підвищення цін на мед на 51,5% за 9 міс. цього року, у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

У господарствах Львівщини на даний час утримується понад 35 299 бджолосімей. Один пасічник утримує, в середньому 50-100 бджолосімей. Одна бджолосім’я приносить 35-40 кг меду.

За 2002 р. на громадських пасіках Львівщини було вироблено 268 ц меду і 227 ц воску, що на 22% менше, аніж минулого року.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...