Головна » Інше » У Кабміні заперечують факт згортання малого бізнесу на Львівщині

У Кабміні заперечують факт згортання малого бізнесу на Львівщині

Фото: daily.lviv.ua
Львівські підприємці вдарили автопробігом по «бєспрєдєлу»

Малий бізнес на Львівщині зростає, а не згортається, повідомили «Прибутку»у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів. 

Кількість платників податків на Львівщині збільшилася, зокрема, зросло число тих, хто перебуває на єдиному податку, йдеться у повідомленні.

«Об’єктивні факти спростовують провокаційні заяви супротивників Податкового кодексу про нібито «масове згортання» малого та середнього бізнесу на Львіщині», — наголошують в уряді.

Задля підтвердження цього наводять дані, які свідчать про зростання кількості юросіб-платників податків. Так, на 1 листопада 2010 року у Львівській області було зареєстровано 50 360 юридичних осіб – платників податків, на 1 січня цього року ця цифра становила вже 50 653, а на 1 березня 2011 року – 50792.

«Тобто, в бізнес увійшли ще 432 компанії», — зазначають в КМУ.

У той же час в Кабміні визнають, що фізосіб-підприємців справді моменшало: якщо на 1 листопада 2010 р. їх налічувалось 121 354 особи, на 1 січня 2011 р. – 121 449 особи, то на 1 березня 2011 р. – вже 121 089 осіб.

«Такі коливання аж ніяк не можна вважати обвальними, скоріше – сезонними. Адже постійно одні люди відкривають свій власний бізнес, інші – приймають рішення його призупинити», — коментують статистику в уряді.

«Хоча сталося це, скоріше, не за рахунок представників саме малого бізнесу. Адже зазвичай такі підприємці, які мають невеликий оборот, сплачують єдиний податок. Однак на Львівщині кількість платників, які перебували на єдиному податку, збільшилася. Якщо у IV кварталі 2010 року в області було 55 182 платники єдиного податку, то в першому кварталі 2011 року – вже 55 519 платників», — додають там.

Як відомо, 21 березня зі Львова до Києва стартував ініційований Асамблеєю громадських організацій малого і середнього бізнесу автомобільний марш протесту «Рушай брате, час вставати!». До нього приєдналися громадські рухи та об’єднання Львівщини. Того ж дня ще одна автоколона вирушила з Луганська. 25 березня вони зустрінуться в Києві, де проведуть мітинг-протест під гаслом «Відбери у олігархів Україну, поверни її громадянам!».

За словами організаторів автопробігу, серед основних завдань є захист підприємництва в Україні.

*

Відтепер новини з «Прибутку» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Економічні новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...