Головна » Інше » 7 львівських бізнесменів потрапили до Топ-200 найбагатших українців

7 львівських бізнесменів потрапили до Топ-200 найбагатших українців

До списку 200 найбагатших українців за версією журналу «Фокус» увійшли семеро представників львівського бізнесу.

Найвищу сходинку обійняв власник концерну «Галнафтогаз»  Віталій Антонов — 36. За оцінкою видання, статки львівського бізнесмена склали 575,4 млн доларів, тоді як в минулому рейтингу їх оцінювали в 353 млн доларів, передає «Львівський портал».

На 60-му місці, одразу ж за віце-прем’єром Борисом Колесніковим, опинився співвласник холдингової компанії ТКС Іван Торський, статки якого зросли із майже 40 до понад 291 млн доларів.

Також 179 місце у рейтингу посів екс-голова ЛОДА та співвласник IDS Group Микола Кміть, капітал якого зріс із 14,2 до 39,4 млн доларів.

Наступними є співвласники Західної молочної групи Андрій КорольСергій Гибайта Юрій Ложкін, статки яких оцінили в 33 млн доларів кожного, а на 197 місці в рейтингу опинився яблучно-соковий бізнесмен Тарас Барщовський із 27,7 млн доларів.

Ще кілька років тому, у 2007-му, в рейтингу «Фокусу» фігурували прізвища лише двох львів’ян – все того ж таки Віталія Антонова та Петра Димінського. Причому Димінський тоді випереджав Антонова. Статки почесного президента ФК “Карпати” тоді оцінювали у 400 млн. дол., а власника “Галнафтогазу” – у 345 млн. дол. Тому перший посів 44 місце, а другий – 49-те.

Як бачимо, в цьогорічному рейтингу про Димінського не згадують. Складно сказати, чому так сталося. Можливо, позначилась криза 2008-го. Можливо, Петро Петрович розтринькав мільйони на свій новий медіа-проект – телевізійний канал, який згодом змінив свою назву на ZIK. Телеканал, як свідчать дані дослідницької компанії GfK Ukraine, продукує популярні серед аудиторії програми (в т.ч. “Хто тут живе?”, в якій розповідає про те, як львівські політики й чиновники заробили свої статки). Але, зрозуміло, і дорогим задоволенням для його власника.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...