Головна » Інше » Готель «Леополіс» залишився з гривнею

Готель «Леополіс» залишився з гривнею

Фото: cruiseplanet.com.ua

Львівська міськрада звільнила інвестора готелю «Леополіс», ЗАТ «Європейський дім», від орендної плати за нежитлові приміщення. 

Відповідне рішення депутати ЛМР прийняли 10 березня.

Цим же рішенням вони встановили орендну плату у розмірі 1 гривня за користування нежитловими приміщеннями на вул. Шевській, 14 загальною площею 404,1 кв. м, Шевській,14-а (137,7 кв. м), Шевській, 16 (628,1 кв. м).

Як сказано в рішенні, метою такої щедрості з боку міських обранців є забезпечення належного рівня підготовки Львова до Євро-2012.

Готель «Леополіс» зарезервований на час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року під розміщення сім’ї UEFA.

У лютому 2011 року технічний директор ЗАТ «Європейський дім» Василь Кравців заявив, що компанія-інвестор може зупинити реконструкцію «Леополіса», якщо міськрада не дозволить і надалі платити за оренду приміщень, які не експлуатуються, символічну 1 гривню. Стільки бізнесмени платили з дозволу міськради упродовж 2009-2010 років. У січні 2011 року термін дозволу минув.

«Європейський дім» інвестував в реконструкцію І-ої черги будівництва «Леополіса» більше 60 млн. гривень. Кошторис будівництва ІІ-ої черги – 68 млн. грн., 18 мільйонів з яких уже вкладено.

Співзасновником готелю «Леополіс» є син нинішнього заступника голови Львівської обласної ради Валерія П’ятака. Технічний директор ТзОВ «Європейський дім» Василь Кравців працював на посаді першого заступника мера Львова за часів Любомира Буняка.

*

Відтепер новини з «Прибутку» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Економічні новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...