Головна » Інше » Акціонери „Західенерго” спрямували 40% прибутку за 2002 рік на дивіденди

Акціонери „Західенерго” спрямували 40% прибутку за 2002 рік на дивіденди

Акціонери енергогенеруючої компанії „Західенерго” (Львів) вирішили спрямувати у фонд виплат дивідендів 40% із 2,288 млн. чистого прибутку, отриманого компанією за результатами діяльності у 2002 році. Відповідне рішення ними було затверджене 3 квітня на чергових загальних зборах, – повідомило „Контекст-медіа” поінформоване джерело.

Решту прибутку акціонери вирішили скерувати на погашення збитків минулих періодів.
Деякі акціонери на зборах, за словами джерела, ставили питання про те, коли їм будуть виплачуватися дивіденди за 1997-1998 роки. Директор з економіки „Західенерго” Андрій Борисенко припустив, що відповідне рішення може бути затверджене зборами акціонерів компанії за підсумками її діяльності у 2003 році.

ВАТ „Західенерго” є однією з найбільших енергогенеруючих компаній України. До її складу входять три теплоелектростанції (ТЕС) – Добротвірська (встановлена потужність 600 МВт, Львівська область), Бурштинська (2300 МВт, Івано-Франківська обл.) і Ладижинська (1807,5 МВт, Вінницька обл.), а також п’ять допоміжних структурних підрозділів – „Галременерго”, „Львівенергоавтотранс”, „Львівенергоспецремонт”, „Західенергопостач” і ТВП „Добротвір”.

70,1% акцій „Західенерго” належить Фонду держмайна України, 16,75% – ВАТ „Міжрегіональний фондовий союз”, решта – юридичним і фізичним особам.

Статутний фонд компанії – 127 905 410 гривень.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...