Головна » Інше » “Львівобленерго” припинило електропостачання штабу Західного оперативного командування за борги

“Львівобленерго” припинило електропостачання штабу Західного оперативного командування за борги

Сьогодні близько 13.00 ВАТ “Львівобленерго” припинило електропостачання штабу Західного оперативного командування.

Про це повідомив відділ корпоративних зв’язків ВАТ „Львівобленерго”.

Такі дії спричинені великою заборгованістю штабу ЗахОК перед енергетиками, яка становить 81 тис. грн.

У своїх діях „Львівобленерго” керується чинним законодавством України, а саме Законом України “Про електроенергетику” та постановою Кабміну “Про забезпечення дисципліни розрахунків за природній газ, теплову та електричну енергію”, зазначено у повідомленні.

У ньому констатується, що на Львівщині склалася кризова ситуація із розрахунками за використану електричну енергію об’єктами Міністерства оборони України. Борг цих споживачів станом на 1 жовтня 2003 року становить 3,3 млн. грн., зрісши за січень-жовтень цього року на 2 млн. грн. Найбільший приріст заборгованості відбувся по об’єктах сухопутних військ Західного оперативного командування – з 70 до 860 тис. грн. З 640 до 1 млн. 362 тис. грн. збільшився борг КЕЧ.

Керівництво ВАТ “Львівобленерго” письмово поінформувало командувача Західного оперативного командування генерал-лейтенанта Миколу Петрука про те, що, у випадку несплати заборгованості за спожиту електроенергію, постачання електричної енергії об’єктам-боржникам найближчим часом буде припинено, інформує відділ корпоративних зв’язків ВАТ „Львівобленерго”.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...