Головна » Інше » Перевізникам не вгодили тарифом

Перевізникам не вгодили тарифом

Фото: max.paschenko.org.ua

Львівських маршрутників не влаштовує підвищення вартості проїзду до 2 гривень. 

Сьогодні директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Наталія Павлюк на зустрічі з представниками пасажирських перевізників повідомила, що у Ратуші розробили проект рішення, який передбачає збільшення тарифів на перевезення пасажирів у маршрутних таксі до 2 гривень. Виконком розгляне його 14 січня і, за словами Павлюк, швидше за все прийме.

З літа 2009 року проїзд у львівських маршрутках коштує 1,75 грн.

В міськраді вирішили переглянути тариф, зважаючи на подорожчання бензину та зростання мінімальної зарплати. «Є напружена ситуація, бо нашим перевізникам не вистачає обігових коштів. Це проблема не лише їх, а й міської влади. Зважаючи на те, що паливно-мастильні матеріали зросли більше як на 10%, мінімальна заробітна плата підвищилась у півтора рази, економічно доцільно збільшити тарифи», — повідомила Наталія Павлюк перевізникам.

За підрахунками спеціалістів ЛМР, рентабельність підприємств-перевізників при новому тарифі буде в межах 12%.

Маршрутники добивалися підвищення вартості проїзду з початку 2010 року. Потім на деякий час ця тема стихла. Але після виборів перевізники її знову підняли.

Проте 2 гривні їх тепер не влаштовують. Вимагають щонайменше 2,5 грн. «Інший варіант нас не влаштовує. Ми не можемо за такі гроші перевозити пасажирів, не можемо гарантувати їм безпеку», — наголосив голова незалежної профспілки пасажирських перевезень Ігор Головка. Президент ГО «Західавтотранс» Роман Лобода назвав раніше тариф у 2 гривні «тарифом існування» для транспортного підприємства. Щоб розвиватися, зазначив він, з пасажирів треба брати 2,6-3 гривні.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...