Головна » Інше » У Горбаля затвердили концепцію соціальних магазинів

У Горбаля затвердили концепцію соціальних магазинів

Фото: old.panorama.pl.ua

У Львівській ОДА, відповідно до розпорядження губернатора Василя Горбаля від 8 листопада 2010 року №1293/0/5-10, затверджено Концепцію функціонування соціальних магазинів. 

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Основною метою Концепції визначено розв’язання соціальних проблем в частині забезпечення соціально незахищених верств населення регіону високоякісними товарами за доступними цінами через мережу діючих торговельних підприємств або новостворених.

Так, на даний час у 75 магазинах мережі «Хлібна хата» продається соціальний хліб за цінами виробника, зокрема житній хліб коштує 2,46 грн., а пшеничний хліб – 2,86 грн.

«Соціальний хліб по своїй якості аж ніяк не гірший за звичайний хліб, оскільки виготовляється по однаковій технології та рецептурі», – зазначається у повідомленні.

Крім того, прес-служба також зазначає, що середні роздрібні ціни на соціальні значимі сорти хліба не змінювалися в області з травня 2010 року і є одними із найнижчих в Україні. Зокрема, за рівнем цін на хліб Львівська область серед областей України займає 23 місце на хліб з борошна в/г, 22 місце – на хліб з борошна І/г, 19 місце – хліб з суміші борошна.

Окрім цього, по вул. В. Великого, 75 у магазині ФО Патера відкрито відділ соціально значимих продуктів харчування. На даний час за соціальними цінами у відділі реалізується хліб виробництва концерну «Хлібпром» та молокопродукти ТМ «Галичина».

Нагадаємо, в кінці вересня голова ЛОДА Василь Горбаль звернувся до голів РДА у Львівській області і до міських голів міст обласного значення з дорученням розпочати підготовку до відкриття в області мережі соціальних магазинів, у яких соціально значимі групи товарів будуть реалізовуватися за цінами виробників.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...