Головна » Інше » Ухвала Господарського суду області щодо “Автонавантажувача”, на яку посилаються податківці, недійсна – санатор

Ухвала Господарського суду області щодо “Автонавантажувача”, на яку посилаються податківці, недійсна – санатор

Ухвала Господарського суду Львівської області 21 березня 2002 року щодо накладення арешту на все майно ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” (ВАТ „ЛЗА”), на яку посилається податкова міліція ДПІ м.Львова, утримуючи на території заводу транспорт ТОВ „Компанія Дністер”, є недійсною, – повідомив 25 лютого керівник санації ВАТ „ЛЗА” Любомир Лепех.

За його словами, той же Господарський суд Львівської області її „послідовно скасував” 27 червня 2002 року, коли, згідно із Законом України про відновлення платоспроможності підприємств, виніс ухвалу про затвердження плану санації „Автонавантажувача”.

Любомир Лепех зазначив, що цей план затвердили також Міністерство економіки та Львівська облдержадміністрація. Його схвалив Комітет кредиторів заводу, в тому числі і ДПА у Львівській області.

Л.Лепех підкреслив, що львівські податківці своїми діями блокують не лише роботу компанії „Дністер”, але й виконання плану санації „Автонавантажувача”. „План санації вимагає виконання певних пунктів з певною послідовністю. Блокування одного пункту блокує весь план санації”, – сказав він.

З 10 лютого цього року податкова міліція ДПІ м.Львова утримує транспорт ТОВ „Компанія Дністер” на території ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” (ВАТ „ЛЗА”), посилаючись на ухвалу Господарського суду Львівської області від 21 лютого 2002 року про накладення арешту на все майно ВАТ „ЛЗА” та з метою запобігання безконтрольного вивезення металобрухту і захисту інтересів кредиторів.

ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” з 1 вересня 2001 року оголошений банкротом. Ініціатором банкротства виступила НАЕК „Енергоатом”. На сьогодні підприємство перебуває у процесі санації.

Кредиторська заборгованість підприємства складає понад 16 млн. грн., з яких 2,7 млн. грн. – заборгованість перед бюджетом.

До Комітету кредиторів ВАТ „ЛЗА” входять компанії „Інтерпромгаз”, „Брінфорд”, „Львівводоканал”, ДПА у Львівській області, Пенсійний фонд, ЗАТ „Автонавантажувач”.

x

Рекомендуємо

Комплекс Kristal Plaza, в складі якого працюватиме апарт-готель Tulip Hotels&Residences

Французи анонсували відкриття готелю у Львові

Louvre Hotels Group, готельна мережа з Франції, яка налічує більше півтори тисячі ...