Головна » Інше » Жоден станок на ВАТ “Львівський завод “Автонавантажувач” не був порізаний на металобрухт – санатор

Жоден станок на ВАТ “Львівський завод “Автонавантажувач” не був порізаний на металобрухт – санатор

Жоден станок на ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” (ВАТ „ЛЗА”) не був порізаний на металобрухт, як про це заявив у мас-медіа прес-центр Державної податкової адміністрації у Львівській області, – запевнив 15 лютого на прес-конференції керуючий санацією ВАТ „ЛЗА” Любомир Лепех.

„Я з відповідальністю заявляю, що ця інформація далека від дійсності”, – сказав він.

„До станків токарно-фрезерних ми жодного відношення не маємо”, – додав Володимир Караїм, голова правління ТОВ „Компанія Дністер”, яка здійснює утилізацію брухту на ВАТ „ЛЗА”.

За словами Любомира Лепеха, на території заводу зараз відбувається виключно утилізація металобрухту, який залишився після демонтажу металоконструкцій. „Ми підчищаємо те, що залишилося від металоконструкцій”, – сказав пан Лепех.

Нагадаємо, що 21 лютого прес-центр ДПА у Львівській області заявив, що відповідальний за санацію ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” Любомир Лепех неправильно проводить його санацію.

20 лютого асоціація „Львівметалобрухт” звернулася до депутатів Львівської облради зі скаргою на дії податківців щодо ТОВ „Компанія Дністер”.

19 лютого виконавчий директор регіональної асоціації „Львівметалобрухт” заявила, що податкова міліція ДПІ м.Львова неправомірно блокує роботу ТОВ „Компанія Дністер”, яка, згідно з біржовою угодою, здійснює утилізацію металобрухту на ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач”.

З 10 лютого цього року податкова міліція ДПІ м.Львова утримує транспорт ТОВ „Компанія Дністер” на території ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” (ВАТ „ЛЗА”), посилаючись на ухвалу Господарського суду Львівської області від 21 лютого 2002 року про накладення арешту на все майно ВАТ „ЛЗА” та з метою запобігання безконтрольного вивезення металобрухту і захисту інтересів кредиторів.

ВАТ „Львівський завод „Автонавантажувач” з 1 вересня 2001 року оголошений банкротом. Ініціатором банкротства виступила НАЕК „Енергоатом”. На сьогодні підприємство перебуває у процесі санації.

Кредиторська заборгованість підприємства складає понад 16 млн. грн., з яких 2,7 млн. грн. – заборгованість перед бюджетом.

До Комітету кредиторів ВАТ „ЛЗА” входять компанії „Інтерпромгаз”, „Брінфорд”, „Львівводоканал”, ДПА у Львівській області, Пенсійний фонд, ЗАТ „Автонавантажувач”.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...