Головна » Інше » На початку весни 2003 року ЛАЗ подасть документи на реєстрацію машинобудівного холдингу

На початку весни 2003 року ЛАЗ подасть документи на реєстрацію машинобудівного холдингу

Документи на реєстрацію холдингу Львівський автомобільний завод будуть подані орієнтовно через 1,5-2 місяці, – повідомив 20 грудня на прес-конференції голова правління ВАТ „ЛАЗ” Юрій Сорокін.

За його словами, приблизно стільки часу займе проходження необхідних процедур.

До холдингу, очевидно, увійдуть завод „СтрийАвто”, Львівський завод гідро-механічних передач, „ЛАЗ-Інструмент” (Львів).

Юрій Сорокін поки що відмовився називати, ким саме в розвиток холдингу буде інвестовано 30 млн. дол.

Президент Львівського автобусного заводу Степан Давидяк додав, що, якщо холдинг запрацює так, як планують його засновники, то „це буде одне з чільних підприємств в галузі в Україні”.

Він також висловив сподівання, що обласна влада не лише підтримає цей проект, але й залучить до нього „зусилля Києва”.

7 листопада голова правління Львівського автобусного заводу офіційно оголосив інформацію про створення з ініціативи ВАТ „ЛАЗ” машинобудівного холдингу ЗАТ „Львівський автомобільний завод”, який займатиметься освоєнням нових видів продукції (в т.ч. власної агрегатної бази), автобусів і тролейбусів, вантажної і спецтехніки. У його складі також діятиме науково-технічний центр.

Співзасновниками холдингу виступили компанія „Будтрансгаз” (Київ), дочірнє підприємство ЛАЗу „Реснянський виробничий комплекс” (Львівська область), компанії Eurotruck Technologies Limited та Benington Enterprises Limited.
ВАТ „Львівський автобусний завод” належить до найбільших виробників автобусів в Україні. Проектна потужність заводу – 5 тис. автобусів у рік.

70,4% акцій підприємства у жовтні 2001 року на комерційному конкурсі придбало українсько-російське спільне підприємство ТзОВ „Сіл-Авто”.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...