Головна » Інше » Львівським залізничникам не вдалось добитися в Києві конкретних результатів

Львівським залізничникам не вдалось добитися в Києві конкретних результатів

Представникам Федерації вільних профспілок Львівської залізниці (ФВПЛЗ), які з 9 до 11 грудня проводили пікетування Міністерства транспорту Україна та управління „Укрзалізниці”, не добилися реакції на свої вимоги, – повідомив голова ФВПЛЗ Тарас Макар.

„Жодних конкретних результатів методом пікетування нам не вдалось”, – сказав він.

„Кожного дня зранку ми пікетували приміщення державної адміністрації залізничного транспорту, а після обіду – Міністерство транспорту. Однак, ніхто із перших осіб ані міністерства, ані державної адміністрації залізничного трнспорту на нас не звертав уваги. Не вдалось домовитись і про переговори”, – розповів Т.Макар.

Голова ФВП Львівської залізниці відзначив, що пікетування – це хороший метод привернути до себе увагу ЗМІ, але для того, щоб керівництво залізничного транспорту та міністерство прислухалось до вимог ФВП, потрібно вжити інші заходи.

Основними вимогами ФВП Львівської залізниці є звільнення з посади начальника Львівської залізниці Богдана Піха та усунення порушень трудового законодавства і законодавства про профспілки на Львівській залізниці.

6 листопада Федерація вільних профспілок Львівської залізниці провела прес-конференцію, на якій Тарас Макар повідомив, що ФВПЛЗ у зв’язку з грубими порушеннями законодавства про працю, про колективні договори і угоди звернулася до генерального директора „Укрзалізниці” та міністра транспорту України Георгія Кірпи з вимогою про розірвання трудового договору із начальником Львівської залізниці Богданом Піхом на підставі ст. 45, п.9 ст.247 КЗпП та ст.33, п.9 ст.40, ст.46 Закону України „Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”. При цьому він зазначив, що діяльність Львівської залізниці спрямована на знищення вільних профспілок.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...