Головна » Інше » У ВО «Свобода» кажуть, що їхній муніципальний банк зараз би дуже пригодився Львову

У ВО «Свобода» кажуть, що їхній муніципальний банк зараз би дуже пригодився Львову

Якби у Львові створили муніципальний банк, він би допоміг місцевому бізнесу у період економічної кризи.

Про це сьогодні під час круглого столу на тему «Чи може малий та середній бізнес забезпечити 50% ВВП міста Львова» сказав заступник голови ВО «Свобода», голова економічної ради «Свободи» Василь Павлюк, передає кореспондент Вголосу.

Павлюк нагадав, що ідею створення муніципального банку свого часу лобіювала «Свобода», однак її не підтримало керівництво міста.

«Категорично було відкинуто мером Львова ідею створення такого банку. Але сьогодні, коли ми опинилися в тій ситуації загальної кризи економічної, цей банк для Львова був би панацеєю сьогодні. Повірте мені», — сказав він..

Павлюк пояснив, що через банк проходили б усі комунальні платежі, штрафи. «Це є величезні кошти! — підкреслив «свободівець». — І сьогодні ми б могли з того банку допомогти кредитами малому і середньому бізнесу. Сьогодні ж неможливо взяти в банку – комерційному чи державному – кредит без застави. А цей банк, муніципальний, міг би, бачачи бізнесову історію будь-якого підприємця, надавати кредити без застави для оборотних коштів».

Як повідомляв Вголос, секретар Львівської міськради Володимир Квурт вважає за необхідне поставити перед центральними органами влади завдання зниження кредитних ставок для бізнесу.

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...