Головна » Бізнес » Банки » «Кредобанк» зберігає лідерські позиції в українських медіа-рейтингах

«Кредобанк» зберігає лідерські позиції в українських медіа-рейтингах

«Кредобанк» залишається на чолі медіа-рейтингів стійкості українських банків, похвалилася його прес-служба. У серпні банк посів четверте місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін» за підсумками ІІ кварталу 2016 року, а також зберіг друге місце у рейтингу найнадійніших українських банків від інтернет-журналу «Форіншурер».

Зокрема, у рейтингу стійкості банків за підсумками ІІ-го кварталу від порталу «Мінфін» «Кредобанк» отримав одну з найвищих оцінок — 4,15 бала за 5-бальною шкалою. Стресостійкість банку була оцінена у 3,8 бала, а оцінка лояльності вкладників стала другою серед банків-учасників рейтингу — 4,5 бала.

Рейтинг стійкості банків України формується порталом «Мінфін» щоквартально на основі комплексної оцінки їхньої стресостійкості та лояльності вкладників. В оцінці беруть участь банки, що активно працюють на ринку роздрібних депозитів, за винятком неплатоспроможних. Власна методика порталу передбачає аналіз та оцінку фінансової звітності банків та іншої інформації з відкритих джерел, даних від рейтингових агентств, банків, банківських асоціацій та інших установ.

Рейтинг журналу «Форіншурер» формується експертами журналу на основі даних офіційної статистики українських банків, наданої Національним банком України. При оцінці та визначенні місця в рейтингу враховується здатність банку без затримок повернути депозити, а також рівень підтримки банків акціонерами та державою. Під надійністю експерти журналу розуміють здатність фінансової установи долати несприятливі фактори у своїй діяльності.

x

Рекомендуємо

Підозра Садовому, приватизація санаторію, російські пригоди «Видавництва Старого Лева», успіх Кривецького. Підсумки з Василем Скрібою #4

Огляд подій тижня у Львові, 18-22 листопада 2019