Головна » Інше » Інвестори згорнули фінансування інтернет-видання «Об’єктивно»

Інвестори згорнули фінансування інтернет-видання «Об’єктивно»

З 1 квітня 2010 року редакція львівського інтернет-видання «Об’єктивно» (www.obk.lviv.ua; в народі — ОБеКа) призупинила свою роботу. 

Про це повідомило спеціалізоване інтернет-видання про мас-медіа «Прес-Центр» з посиланням на власні джерела.

Остання публікація на сайті «Об’єктивно» датована 31 березня.

Чутки про те, що «Об’єктивно» закриється, і що саме з 1 квітня, поширювались у професійних колах близько місяця. Журналісти видання розповідали, що їх про закриття попередило керівництво, зазначає «Прес-Центр».

За деякою інформацією, видання лише призупинило роботу на деякий час (на 3-4 місяці), упродовж яких оновлення сайту відбуватиметься в «режимі підтримки», а відтак воно відновить свою діяльність.

За неофіційною інформацією, причиною таких змін стало незадоволення інвесторів результатами комерційної діяльності «Об’єктивно».

«Об’єктивно» входить до числа львівських інформаційних інтернет-ресурсів, відвідуваність яких перевищує 1000 хостів/день (має близько 34,5 тис. хостів в місяць).

Загалом таких ресурсів у Львові — десять. Найбільш відвідуваними є Zaxid.net (925 тис. хостів/місяць) та ЗІК (574 тис. хостів/місяць).

Обсяг ринку інтернет-реклами у Львові, за оцінками власника Reklama.lviv.uaЯрослава Максимовича, складає до 1 млн. доларів у рік (5-6% загальноукраїнського ринку).

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...