Головна » Інше » Пекарі натякнули, за яких умов хліб не подорожчає

Пекарі натякнули, за яких умов хліб не подорожчає

Фото: harchovyk.com

На ринку хліба значну роль відіграють політичні важелі. 

На цьому наголосив голова Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області Андрій Гудзоватий на прес-конференції сьогодні, 16 серпня, відповідаючи на запитання журналістів щодо прогнозів цін на хліб, інформує “Вголос про економіку”.

«Дуже багато відіграють політичні важелі», — сказав він.

Так, за його словами, держава може заборонити експорт зерна, або ж обмежити ціни на зерно на внутрішньому ринку, і таким чином ціни на хліб можуть залишитись на нинішньому рівні.

Він звернув увагу, що за останній час борошно першого гатунку подорожчало на 35%. Очікується також подорожчання енергоресурсів. І за таких умов пекарі змушені будуть розглядати питання про підвищення цін на свою продукцію.

«Пекарі не можуть випікати собі в мінус», — зазначив Гудзоватий.

«Я хочу, щоб ви зрозуміли, що хлібопекарська галузь – це не та галузь, що дає прибутки високого рівня. Вона орієнтована на самоокупність і отримання певного зиску для власних потреб, щоб мати змогу впроваджувати нові технології», — додав він.

При цьому Андрій Гудзоватий підтвердив, що між пекарями Львівщини та обласною державною адміністрацією підписано меморандум, за яким пекарі гарантували дотримання цін на хліба на рівні 1 червня 2010 року до 31 грудня цього ж року.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...