Головна » Інше » Французи представили проект будівництва вітроелектростанцій на Львівщині

Французи представили проект будівництва вітроелектростанцій на Львівщині

Фото: saki.ru

Французькі компанії Beten International та Valorem презентували керівництву Львівської області проект будівництва сучасних вітрових електростанцій (ВЕС).

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Першу ВЕС французи планують спорудити на території Дрогобицького району. Її потужність становитиме 10 МВт.

У перспективі подібні станції вони хочуть збудувати на території Жидачівського, Пустомитівського, Сколівського районів області.

Представники компаній, зазначає прес-служба ЛОДА, наголосили на тому, що для регіону цей проект вигідний з точки зору екологічної безпеки, виробництва екологічно чистої енергії, підвищення надійності забезпечення електроенергією території, залучення в область інвестицій та нових технологій.

Заступник губернатора Львівщини Геннадій Дмитерко, у свою чергу, сказав, що облдержадміністрація зацікавлена у розвитку вітроенергетики.

«Це – один з перспективних напрямків для області», — сказав він.

Міжнародний відділ компанії Valorem займається розвитком проектів з будівництва ВЕС великої потужності в країнах Східної Європи (від 30 до 150 МВт). Компанія реалізувала кілька проектів у Румунії. Beten International є компанією у сфері інженерії з 20-ти річним досвідом роботи в країнах Східної Європи.  На цей момент Beten International займається розробкою проектів з альтернативних джерел енергії в декількох регіонах України, в тому числі з вітроенергетики.

У Львівській області (гірська частина) середньорічна швидкість вітру на висоті 10 м становить 5,5-6 м/с, технічно досяжний потенціал вітру на висоті 30 м – 620 кВт/год/м2, на висоті 100 м – 1150 кВт/год./м2. В області є досвіт будівництва ВЕС – Трускавецька вітроелектростанція на горі Бухів (Східницька ВЕС). Перспективними щодо розвитку вітроенергетики є Яворівський, Мостиський, Золочівський, Сколівський, Дрогобицький, Турківський, Старосамбірський райони. Перспективними планами використання відновлювальних та нетрадиційних джерел енергії на Львівщині до 2020 року передбачається будівництво вітрових електростанцій загальною потужністю 400 МВт. У Львівській області почали реалізовувати два проекти ВЕС – на г. Орів Сколівського району, Старосамбірському районі.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...