Головна » Інше » Найдивніші пропозиції квартир в оренду у Львові

Найдивніші пропозиції квартир в оренду у Львові

Фото: gazeta.lviv.ua

Колишній маклер Євген Борисов поділився, з якими несподіваними пропозиціями житла йому доводилося стикатися у своїй роботі

Найдорожчим у Львові, як відомо, є Галицький район. І тим не менше навіть тут можна знайти доволі прийнятні пропозиції квартир. Прийнятні за ціною. Так, біля Стрийського ринку пропонують однокімнатну квартиру з євроремонтом всього за 1000 гривень в місяць. Але є одне «але». Висота стін у квартирі — всього 170 сантиментрів. Помешкання, напевно, розраховане на карликів.

*

У новобудові по вулиці Личаківській здається «одиначка» за 1700 гривень. На думку експерта, досить прийнятна ціна. Та тільки у квартирі немає ні ванної кімнати, ні душової кабіни. Господарі пропонують квартировинаймачам дотримуватись особистої гігієни у мисці або йти в баню. І торгуватися господарі категорично відмовляються.

*

Серед маси пропозицій можна натрапити на квартирку за 700 гривень. Житло облаштоване у підвалі, має площу 20 кв. метрів, а денне світло проникає у нього крізь маленьке віконечко 20х30 сантиметрів попід самою стелею. Проте господар акуратно розмістив на обмеженій площі і душову, і туалет, й електроплиту. Недоліки: мало денного світла, свіжого повітря, відносна вологість повітря у приміщенні.

*

Трапляються економ-варіанти у вигляді «кавалерок» з кухнями на 5 кв. м і кімнатами метрів на 15. Їх будували ще «за Польщі», тому туалети і ванни у помешканнях не передбачені. Щоб справити природню потребу, необхідно йти в туалет по загальному балкону. А проблему з гігієною господарка пропонує вирішувати просто — їхати додому. Квартиру, як правило, арендують студенти.

*

На вулиці Гнатюка, поруч з проспектом Свободи, здається простора однокімнатна квартира за 1800 гривень. Є гарна велика кухня, велика кімната. І навіть, на відміну від попереднього варіанту, туалет з ванною. Але ванна кімната розташована так, що для того, аби потрапити з кухні у кімнату, треба пройти через ванну.

За матеріалами «Вголос про економіку»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...