Головна » Інше » У податковій наполягають, що Львівський холодокомбінат все-таки недоплатив податків

У податковій наполягають, що Львівський холодокомбінат все-таки недоплатив податків

ВАТ «Львівський холодокомбінат» (ТМ «ЛІМО») не сплатив податок на прибуток та податок на додану вартість (ПДВ) на суму понад 3 мільйона гривень. 

Про це у коментарі журналістам повідомив в.о. начальника ДПА у Львівській області Микола Князевич, передає Zaxid.net.

Порушення, за його словами, були виявлені під час планової перевірки, що закінчилася наприкінці лютого 2010 року.

«Було винесено постанову щодо проведення слідчих дій та обшуку на підприємстві. Спочатку були певні непорозуміння, пов’язані з перевіркою, але через три години, після того, як було пред’явлено постанову суду, вони вичерпались», — зазначив Князевич.

Нагадаємо, раніше прес-служба Львівського холодокомбінату заявила про відсутність у нього податкової заборгованості. При цьому вона посилалась на акти звірки між ДПА та підприємством, що були проведені 15 квітня 2010 року.

17 червня податкова міліція провела на холодокомбінаті слідчі дії в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків службовими особами підприємства (ст. 212 ч. 3 КК України). Співробітники комбінату спочатку не впізнали податківців, поширивши інформацію про рейдерське захоплення.

x

Рекомендуємо

Місце, де підірвали автомобіль власника "Львівського холодокомбінату" Богдана Копитка

Біля Львова невідомі підірвали та обстріляли автомобіль «Львівського холодокомбінату»

Сьогодні, 29 серпня, зранку поблизу Львова невідомі підірвали, а потім ще й обстріляли з автоматичної зброї позашляховик Mercedes, що належав ПАТ «Львівський холодокомбінат».