Головна » Інше » Бізнесмен Антонов продав частину «еколанівських» магазинів

Бізнесмен Антонов продав частину «еколанівських» магазинів

Фото: tpark.lviv.ua
“Еколан” на вул. Дудаєва

Вчора, 24 червня, компанія «Технопарк ЛЗТА» провела аукціон з продажу 16 магазинів, що раніше працювали під торговою маркою «Еколан».

Як повідомив комерційний директор компанії «Технопарк ЛЗТА» Євген Зінов’єв, в цілому аукціон пройшов вдало, передає “Вголос про економіку”.

«В принципі, незважаючи на певні труднощі, які були в підготовці проведення, аукціон, ми вважаємо, відбувся», — сказав він.

За його словами, з молотка пішло 25% виставлених торговельних точок.

Інформацію щодо сум угод, покупців, а також про те, чи є серед них, наприклад, відомі рітейлери, Євген Зінов’єв надати відмовився, посилаючись на комерційну таємницю.

«В нас там захмарних цін не було. Ми розуміємо стан ринку», — зазначив він.

Найдорожчим з-поміж виставлених на продаж був магазин на вул. Дудаєва, 14 загальною площею 1 113,20 кв. метрів. За нього для старту просили майже 17,5 мільйона гривень. Проте, як зрештою таки повідомив комерційний директор, цей лот не пішов.

Задоволені результатами вчорашнього аукціону в «Технопарку ЛЗТА» тепер готують наступний аукціон. На нього, окрім тих, що вже виставлялись, запропонують додатково ще ряд об’єктів нерухомості. «В нас запас є», — зауважив Є.Зінов’єв.

Технопарк ЛЗТА входить до складу Універсальної універсальної групи, куди також входить великий виробник хліба «Хлібпром».

У 2009 році УІГ прийняла рішення про об’єднання розрізнених мереж «Концерну Хлібпром» (мережа магазинів «Хлібна Хата» та «Еколан») і «Концерну Галнафтогаз» (мережа магазинів при АЗК «ОККО») під єдиним брендом «Tobi».

Засновником УІГ Віталій Антонов, бізнесмен, що входить в двадцятку найбагатших людей України, за версією журналу «Фокус».

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...