Головна » Інше » На «Львівський холодокомбінат» «напали» податківці

На «Львівський холодокомбінат» «напали» податківці

На «Львівському холодокомбінаті» відбулася сутичка між працівниками підприємства та співробітниками податкової міліції. 

Сьогодні, 17 червня, зранку «Львівський холодокомбінат» поширив інформацію про те, що на нього здійснено рейдерську атаку. Згодом з’ясувалось, що насправді це податкова міліція проводить слідчі дії.

За повідомленням прес-центру ДПА у Львівській області, слідчі дії на «Львівському холодокомбінаті» проводились в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків службовими особами підприємства (ст. 212 ч.3 КК України).

ЯК ЦЕ БУЛО

Близько 8:15 год. група з двадцяти чоловік – частина з них була вдягнена у спортивні костюми, а інша частина у чорну форму – увірвалася на територію холодокомбінату.

Невідомі не пред’явили ніяких посвідчень або ж документів, які б санкціонували їхні дії. Побили охорону заводу. Начальника охорони повалили на підлогу і надягли на нього наручники. Відтак зайняли адміністративний корпус підприємства.

Пізніше персонал комбінату зрозумів, що нападниками насправді є співробітники податкової міліції ДПІ м. Львова.

За свідченням начальника охорони «Львівського холодокомбінату» Ігоря Бровара, податківці нецензурно висловлювались і погрожували застосувати табельну зброю. 

Дії фіскалів координував заступник начальника управління податкової міліції, начальник слідчого відділу податкової міліції ДПА у Львівській області Михайло Шукост.

Близько 10:30 год. голова правління «Львівського холодокомбінату» Богдан Копитко зупинив роботу підприємства. Працівники вийшли на стихійний страйк, близько сотні з них прорвалися в адмінкорпус і витіснили з нього податківців.

ПО ЯКОМУ ПРАВУ?!

Це, напевно, одне з основних питань, які виникають з приводу нинішнього інциденту.

Михайло Шукост на прес-конференції запевнив, що дії податкової міліції санкціонував суд, проте судової постанови, як не просили його журналісти, не продемонстрував. Мовляв, коли податківці тільки прийшли на підприємство, вона була, а потім кудись зникла, натякнувши, що, можливо, хтось з працівників комбінату її викрав.

ПРО ЛЬВІВСЬКИЙ ХОЛОДОКОМБІНАТ

Львівський холодокомбінат випускає морозиво під торговельними марками «ЛІМО», «Славутич», «Каштан» тощо, а також шоколадну глазур, надає послуги з розморожування й зберігання продуктів харчування.

Підприємство виробляє близько 10% загального виробництва морозива в Україні.

Податківці заблокували вхід в адмінкорпус Львівського холодокомбінату

Охоронці комбінату розповідають журналістам про те, як їх били податківці

Не обійшлося без травм

Напис на плакаті: «Ні свавіллю ДПА. Дайте нам працювати» 

За матеріалами: «Вголос»Zaxid.net«Економічна правда»

x

Рекомендуємо

Місце, де підірвали автомобіль власника "Львівського холодокомбінату" Богдана Копитка

Біля Львова невідомі підірвали та обстріляли автомобіль «Львівського холодокомбінату»

Сьогодні, 29 серпня, зранку поблизу Львова невідомі підірвали, а потім ще й обстріляли з автоматичної зброї позашляховик Mercedes, що належав ПАТ «Львівський холодокомбінат».