Головна » Інше » Підприємці критикують Садового за зволікання з підписанням ухвали про «50 метрів»

Підприємці критикують Садового за зволікання з підписанням ухвали про «50 метрів»

Міський голова Львова Андрій Садовий зволікає з підписанням ухвали Львівської міської ради про зменшення зони довкола освітніх закладів, на якій заборонено торгівлю алкогольними та тютюновими виробами, порушуючи таким чином законодавство.

Про це заявив голова ГО «Я – львів’янин» Андрій Антонищак на прес-конференції сьогодні, 10 червня.

За законодавством, міський голова зобов’язаний був підписати ухвалу протягом 5 днів після того, як депутати подолали вето, яке він на неї наклав. Вето ж депутати подолали ще місяць тому, 7 травня 2010 року.

Більше того, мер ігнорує протест міської прокуратури щодо приведення нормативної бази з продажу алкогольних та тютюнових виробів у Львові до вимог законодавства України, повідомив Антонищак.

Тому, за його словами, громадські організації підприємців мають намір звернутися у Генеральну прокуратуру зі скаргою на міського голову. Також вони планують звернутися до голови Львівської облдержадміністрації Василя Горбаля з проханням захистити малий бізнес Львова від мера Садового.

Президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес додав, що збирається на найближчій сесії Львівської обласної ради ініціювати звернення ЛОР до суду у зв’язку зі збитками , яких завдала обласному бюджету спочатку ухвала про Львівської міськради про обмеження торгівлі алкоголем та сигаретами в радіусі 200 метрів від освітніх закладів, а потім і невиконання міським головою ухвали про зменшення забороненої зони до 50 метрів.

Загалом бюджет області зазнав збитків на 1 мільйон гривень (надходження від плати за ліцензію та податку на прибуток), вважає Бермес.

Довідка. 9 липня 2009 року Львівська міськрада вирішила заборонити торівлю алкогольними та тютюновими виробами ближче ніж за 200 метрів до освітніх закладів. 25 березня 2010 року депутати переглянули своє рішення, прийшявши ухвалу, якою скоротили заборонену зону до 50 метрів. Міський голова наклав на цю ухвалу вето, яке депутати, проте, подолали 7 травня 2010 року.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...