Головна » Інше » 62% компаній Західної України планують підняти зарплати у 2010 році

62% компаній Західної України планують підняти зарплати у 2010 році

62% компаній з Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей планують збільшити розмір заробітної плати у 2010 році. 

Про це йдеться в результатах дослідження оплати праці виробничих підприємств Західної України, яке провела Львівська консалтингова компанія.

В середньому компанії планують підняти зарплату на 13-15%.

Серед підстав для підвищення зарплат компанії називали збереження ефективних та цінних працівників, офіційний рівень інфляції, зростання прибутку, політику оплати праці конкурентів.

У ході дослідження також було зафіксовано зростання зарплат працівників вищої управлінської ланки підприємств.

При цьому лише фінансові директори стали заробляти більше, ніж у докризовий період.

Порівняння середньої місячної зарплати (в USD) для вищої управлінської ланки виробничих підприємств Західного регіону України:

*відповідно до офіційного курсу валют

Дослідження було проведено у з 10 квітня по 15 травня 2010 року серед 22 виробничих компаній, котрі працюють в галузі машинобудування та металообробки, легкої промисловості, автомобілебудування та переробної промисловості.

Об’єктом дослідження були зарплати, бонуси та пільги виробничого підрозділу, суміжних до виробництва підрозділів (контролю якості, фінансів, логістики, маркетингу та продажу, управління персоналом та інформаційних технологій).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...