Головна » Інше » «Турецькі авіалінії» відкрили представництво у Львові

«Турецькі авіалінії» відкрили представництво у Львові

Авіакомпанія «Турецькі авіалінії» відкрила представництво у Львові. 

За словами першого віце-прем’єра з продажу та маркетингу «Турецьких авіаліній» Абдули Сонера, функціонування цього представництва дозволить розширити для львів’ян пропозицію авіарейсів, а відтак вони зможуть більш швидко та зручно дістатися до більшості міст Європи, Азії та Америки, повідомляє «Вголос про економіку».

«Для нас головним є комфорт та безпека пасажирів. Тому ми робимо все для того, щоб вони були не просто задоволені перельотами, а й обслуговуванням на кожному етапі контакту з авіакомпанією «Турецькі авіалінії», — додав директор львівського офісу авіакомпанії Айхан Коджаман.

27 липня 2009 року «Турецькі авіалінії» запустили рейси за маршрутом Львів-Стамбул-Львів. Рейси здійснюються тричі на тиждень (понеділок, четвер, неділя).

Рейси в даному напрямку обслуговують літаки типу Аеробус 319 та Боїнг 737/400-800. Квиток в обидва боки в економ-класі коштує 2500 гривень.

Як повідомив Абдула Сонер, у липні компанія має намір продавати за акційними цінами.

«В липні великі знижки пасажирам будемо робити», — сказав він.

Львів є шостим містом в Україні, після Києва, Сімферополя, Донецька, Дніпропетровська та Одеси, куди виконує свої рейси компанія.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...