Головна » Інше » «Укргазвидобування» нарощує видобуток газу на Львівщині

«Укргазвидобування» нарощує видобуток газу на Львівщині

ДК «Укргазвидобування» завершила будівництво компресорної установки на Любешівському родовищі (Львівська область), яка дозволить наростити видобуток газу у 6 разів. 

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, введення в експлуатацію установки компримування газу дозволить компенсувати природне падіння видобутку газу на Любешівському, Бережницькому, Східно-Любешівському родовищах та збільшити видобуток від 30 до 190 тис. куб. м газу на добу.

Установка складається з двох високоефективних компресорів AJAX виробництва Cooper Compression (США). Компресори характеризуються низьким рівнем викидів, що дозволить звести вплив на оточуюче середовище до мінімуму.

Розрахунковий термін роботи установки 20 років. Вартість проекту – 45 млн грн.

«В поточному році компанія планує ввести в роботу три нові компресорні станції на Львівщині. За нашими розрахунками це дозволить стабілізувати видобуток газу в Західній Україні щонайменше на десять наступних років», — заявив директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.

Любешівське, Бережницьке та Східно-Любешівське родовища розташовані на території Стрийського району Львівської області. Розробку родовищ проводить газопромислове управління «Львівгазвидобування».

Загальні запаси трьох родовищ становлять 1,5 млрд м куб газу.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...