Головна » Інше » Горбаль озвучив пріоритети інвестиційної політики регіону

Горбаль озвучив пріоритети інвестиційної політики регіону

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль визначив одним із пріоритетів інвестиційної політики області залучення інвестицій у розвиток курортів. 

Як повідомляє ЗІК, про це він сказав сьогодні на засіданні Ради регіонів у Львові за участі Президента України Віктора Януковича.

За словами Горбаля, інвестицій потребують і Трускавець, і Моршин, і Немирів.

«Потенціал родовищ мінеральних вод, які розташовані на Львівщині, на сьогодні використовується лише на 10%», — наголосив він.

Також пріоритетним, за словами губернатора, є залучення інвестицій у розвиток та збереження архітектурно-історичної спадщини, зокрема, у розвиток замків; транскордонне співробітництво; збереження та розвиток лісів; поліпшення екології; розвиток інноваційних підприємств.

«Львівська область має надзвичайно високий інвестиційний потенціал», — констатував губернатор.

Серед перших кроків для поліпшення інвестиційного клімату в області Василь Горбаль назвав проведення аудиту механізму залучення інвестицій, яке він планує організувати.

Великі надії губернатор покладає і на Львівський економічний форум, який уже традиційно проводиться кожної осені. Цього року його назва звучатиме так: «Транскордонне співробітництво — погляд у майбутнє».

«Сподіваємось, форум стане хорошим поштовхом до залучення інвестицій», — сказав він.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...