Головна » Інше » Місцеві закупівлі у Львові під загрозою зриву – депутат

Місцеві закупівлі у Львові під загрозою зриву – депутат

Процес закупівель за бюджетні кошти у Львові перебуває на грані зриву через те, що міський голова Андрій Садовий зволікає із підписанням ухвали міськради про бюджет на 2010 рік. 

Про це заявила депутат Львівської міськради Наталія Усач, передає «Вголос».

«Уже два тижні минуло, як депутати міськради 14 травня на сесії прийняли головний фінансовий документ Львова. Проте Андрій Садовий чомусь до сих пір не звелів його підписати і ввести в дію», — сказала вона.

Без схвалення мером бюджету у Львові не можуть розпочати місцеві закупівлі.

«Поведінка Андрія Садового у зволіканні із бюджетом дивує і нагадує старий вислів «чуже під лісом бачить, а свого й під носом недобачає». Адже неодноразово мер Львова нарікав на відсутність відповідного фінансового документу в державі, через, що, мовляв, у місті і виникають труднощі. Коли ж міському керманичу розв’язали руки та нарешті прийняли бюджет, Садовий сам же блокує бюджетний процес. Це, як на мене, лише знову засвідчує про подвійні стандарти керівника Львова, який свідомо, чи несвідомо заводить місто у колапс», — наголосила Усач.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, 14 травня ЛМР прийняла бюджет міста на 2010 рік з доходами в розмірі 2 436,654 млн. гривень і видатками в розмірі 2 436,814 млн. грн.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...