Головна » Інше » Колесніков поставив завдання побудувати нову дорогу від Трускавця до Стрия

Колесніков поставив завдання побудувати нову дорогу від Трускавця до Стрия

Першочерговим завданням щодо підготовки до Євро-2012 по Львівській області на сьогодні є будівництво дороги між Трускавцем та Стриєм. 

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Борис Колєсніков на брифінгу у Львові сьогодні, 25 травня, передає «Вголос».

«Сьогодні питання №1 — це дорога між Львовом і Трускавцем, особливо та її частина, що від Трускавця до Стрия. 29 кілометрів», — сказав він.

«Нами поставлено завдання керівництву області, і ми профінансуємо, щоби від львівського аеропорту до порогу трускавецького готелю можна було дістатися за годину», — додав він.

За його словами, налагодивши сполучення між Львовом і Трускавцем, Україні вдасться зняти всі запитання УЄФА щодо готельного господарства.

На запитання про обсяг фінансування, Колесніков повідомив, що в 2010 році заплановано 274 млн. грн., а у 2011 році — 1,2-1,5 млрд. грн. (на все дорожне господарство Львівщини).

Говорячи про хід підготовки Львова до Євро-2012, віце-прем’єр зазначив, що, в принципі, «неможливих для вирішення проблем не існує». Залишається ще ряд проблем щодо термінів виконання передбачених робіт.

«По строках нам хотілось би мати кращу ситуацію, — сказав він, і тут же додав: Але сьогодні можна більш оптимістично дивитись на проведення чемпіонату Європи у Львові, ніж два місяці тому».

Так, по будівництву терміналу аеропорту «Львів», як він висловився, «відставання «ноль», на стадіоні уже є всі чотири трибуни.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...