Головна » Інше » Українці вперше перемогли у чемпіонаті світу зі стратегічного менеджменту

Українці вперше перемогли у чемпіонаті світу зі стратегічного менеджменту

Команда українських студентів здобула перемогу у фіналі Чемпіонату світу  зі стратегічного менеджменту, що проходив в місті Ханти-Мансійськ (Росія), повідомляє«Львівський портал».

Україну представляли переможці національних змагань – команда у складі львівських студентів 4-5 курсу: Маркіян Серчинський, Тарас Гера, Софія Сидір (ЛНУ ім. Івана Франка, факультет міжнародних відносин), Остап Кушпета (ЛНУ ім. Івана Франка, економічний факультет) і Володимир Мисак (НУ “Львівська політехніка ”, факультет менеджменту).

У змаганні брали  участь 32 країни Європи, Азії, Австралії, Африки та Американського континенту. В міжнародному фіналі брали участь команди-переможці національних змагань кожної країни. В фіналі змагань українська команда змагалась із командами з Німеччини, Гонконгу, Китаю, Макао, Росії, Туреччини та Фінляндії.

Вперше в історії Чемпіонату перемогу здобула команда  України. Друге місце зайняла команда Фінляндії, третє – російська команда.

Завдяки перемозі української команди Міжнародний організаційний комітет Global Management Challenge International виступив з пропозицією про проведення фіналу Чемпіонату світу зі стратегічного менеджменту 2012 року в Україні.

Світовий чемпіонат з менеджменту Global Management Challenge International проводиться  з 1980 року. Щороку в ньому бере участь більше 30 000 топ-менеджерів з 32 країн світу (Ангола, Австрія, Австралія, Білорусь, Бельгія, Болівія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Гана, Німеччина, Греція, Гонк Конг, Данія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Латвія, Макао, Мексика, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сінгапур, Словаччина, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія). Змагання ґрунтуються на бізнес-симуляторі, в якому команди-конкуренти змагаються між собою, управляючи діяльністю віртуальної компанії.

Україна першою з країн СНД приєдналася до участі у Чемпіонаті у 2006 році. За чотири роки в Україні в Змаганні взяли участь менеджери більше 300 великих національних і мультинаціональних компаній, серед яких: Ernst&Young, KPMG, Delloite, PWC, “Укрексімбанк”, “Укрсиббанк”, “ОТР Банк”, “СЕБ Банк”, “Київстар”, МТС, Vega, “Інком”, Datagroup, СГ ТАС, “Інтерпайп”, “Аеросвіт”, ПБК “Славутич”, AVON, В.А.Т. Україна, JCI, Корпорація “Логос” та інші. За роки участі в Чемпіонаті команди від України не піднімалися вище 15 місця в загальносвітовому заліку.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...