Головна » Інше » Богдан Дубневич започаткував на Пустомитівщині змагання зі спортивної риболовлі

Богдан Дубневич започаткував на Пустомитівщині змагання зі спортивної риболовлі

Відтепер щороку у червні в Пустомитівському районі (Львівська обл.) відбуватимуться змагання зі спортивної риболовлі. 

Перші змагання пройшли у суботу, 9 червня, на озері в селі Звенигороді за ініціативи депутата Львівської обласної ради Богдана Дубневича. Про це повідомила прес-служба депутата.

Участь у змаганнях взяли команди з понад сорока сільських рад на чолі з їхніми головами.

Згідно з правилами, кожна команда, що складалася з п’яти осіб, могла використовувати лише три снасті — дві вудки і спінінг.

Сектори для риболовлі визначалися шляхом жеребкування. На вилов риби було відведено спочатку три години, але згодом журі прийняло рішення дати годину додаткового часу.

У кінцевому підсумку переможцями були названі: Борщовицька сільська рада (1 місце; вага улову: 12 кг 580 г), Скнилівська сільська рада (2 місце; 10 кг 660 г) та Конопницька сільська рада (3 місце; 8 кг 500 г).

Окремо було відзначено представника команди тієї ж таки Борщовицької сільської ради Богдана Романишина, який упіймав найбільшу рибину. Вона заважила 1 кг 520 г (це більше, ніж вдалося наловити назагал окремим із команд).

Учасники змагань одноголосно підтримали пропозицію Богдана Дубневича проводити таке свято для рибалок району щороку у червні.

„Ця ідея зародилася у нас зимою. Але оскільки зимою кількість риболовів мала, ми вирішили провести ці змагання у червні. Ми хочемо, щоб це свято для рибалок було внесене у календар району. Тобто щоб кожного року у червні тут відбувалися змагання з риболовлі”, — сказав Богдан Дубневич у коментарі журналістам.

Богдан Дубневич захоплюється риболовлею з раннього дитинства. Уперше взяв до рук вудку у 2-му класі. Зараз у вільну хвилину також полюбляє порибалити — на річці Сулі на Полтавщині чи на озері у Звенигороді. Найбільша упіймана ним риба — судак вагою 3,5 кг.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...